Насувається новий штам грипу

10:43 13 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4074

А підвищення рівня захворюваності очікується уже наприкінці вересня

В Україні також прогнозують циркуляцію нового штаму грипу В/Massachusetts, про можливість якої цьорогіч попередила Всесвітняо рганізаціяохорони здоров'я. А повідомив про це під час брифінгу перший заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Олександр Кравчук.

"Телеканал ТВі" переповів також його застереження «не відкидаємо циркуляції інших штамів минулих років – A/California (H1N1) та A/Victoria (H3N2)". Однак перший заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України запевнив, що "наразі триває випробовування вакцин проти грипу, і до кінця місяця вони вже мають бути в Україні".

Але навряд чи заспокоїв своєю впевненістю в прибутті в Україну тих вакцин, випробовування яких усе ще триває... Тим паче, що повідомив також також: "Ймовірного підвищення рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції слід очікувати вже наприкінці вересня, а тому, щоб захистити свій організм, найкраще вакцинуватися у період вересня-жовтня». А при цьому ще й запевнив, що вакцинація є безпечною і для вагітних жінок.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:42 18 жовтня 2019 р.

Як бджоли на Львівщині витягнули хвору після інфаркту

Хімічці за фахом Катерині Васильєвій лікарі прописали пожиттєво приймати арсенал ліків. Їй поталанило замінити фармпрепарати ліками природними. Після кількох курсів бджоловжалювання вона знову повернулася до активного життя.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 5370

18:00 17 жовтня 2019 р.

Восьмеро людей отруїлися на «Фабриці їжі» у Львові

Семеро людей після відвідування «Фабрики їжі» були ушпиталені з харчовим отруєнням у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, ще одна людина – в Новояворівській районній.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 657

11:20 17 жовтня 2019 р.

Семеро людей отруїлися в піцерії у Львові

Медики ушпиталили у Львівській обласній інфекційній лікарні зі симптомами гострого ентероколіту сімох відвідувачів піцерії «Фабрика їжі».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1686