На Львівщині захворіла на правець 87-річна жінка

17:30 2 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 504


Фото: tsn.ua

Іржавий цвях відправив на Львівщині в реанімаційне відділення лікарні 87-річну жінку.

На Львівщині намагаються врятувати жінку, хвору на правець. За останні 10 років в області це перший випадок хвороби серед дорослих.

87-річна жінка наступила на іржавий цвях і проколола палець на нозі. І хоча до медиків звернулась одразу, лікування досі не дає бажаного ефекту. Пацієнтка – в реанімації, без свідомості, на апараті штучного дихання.

«Стан пацієнтки важкий. Одразу звернулась за допомогою, але оскільки вона не була щеплена, токсини попали в кров, зв'язалися з нервовою системою, виникло захворювання», – пояснив завідувач реанімації Львівської обласної клінічної лікарні Орест Юрчук.

Чи виживе жінка – лікарі прогнозувати не беруться. Правець – смертельно небезпечна недуга. Уберегти від неї може щеплення. Дітей вакцинують із кількамісячного віку. Дорослим, щоби не захворіти, щеплення слід робити раз на 10 років. Медики стверджують: вакцина доступна та безкоштовна.

Головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко запевнив: «З тих пір, як широко використовують вакцину, ми про правець в цивілізованих країнах взагалі не мали б говорити. Існує вакцина, і якщо люди правильно профілактують, то не може бути захворювань».

Про це повідомила у вівторок, 2 жовтня, «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:55 18 жовтня 2018 р.

Львівщина отримала ще 924 «пакунки малюка»

В облдержадміністрації запевнили: «18 жовтня Львівська область одержала четверту та п`яту партію «пакунків малюка» у кількості 924 штуки».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 363

11:15 12 жовтня 2018 р.

Заклади первинної медичної допомоги у Львові фінансуватимуть залежно від кількості пацієнтів

Керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб запевнив: «З жовтня кожен медичний заклад Львова, який надає первинну допомогу, фінансуватиметься залежно від кількості та віку пацієнтів, яких обслуговує».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 402