На Львівщині захворіла на правець 87-річна жінка

17:30 2 жовтня 2018 р.


Фото: tsn.ua

Іржавий цвях відправив на Львівщині в реанімаційне відділення лікарні 87-річну жінку.

На Львівщині намагаються врятувати жінку, хвору на правець. За останні 10 років в області це перший випадок хвороби серед дорослих.

87-річна жінка наступила на іржавий цвях і проколола палець на нозі. І хоча до медиків звернулась одразу, лікування досі не дає бажаного ефекту. Пацієнтка – в реанімації, без свідомості, на апараті штучного дихання.

«Стан пацієнтки важкий. Одразу звернулась за допомогою, але оскільки вона не була щеплена, токсини попали в кров, зв'язалися з нервовою системою, виникло захворювання», – пояснив завідувач реанімації Львівської обласної клінічної лікарні Орест Юрчук.

Чи виживе жінка – лікарі прогнозувати не беруться. Правець – смертельно небезпечна недуга. Уберегти від неї може щеплення. Дітей вакцинують із кількамісячного віку. Дорослим, щоби не захворіти, щеплення слід робити раз на 10 років. Медики стверджують: вакцина доступна та безкоштовна.

Головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко запевнив: «З тих пір, як широко використовують вакцину, ми про правець в цивілізованих країнах взагалі не мали б говорити. Існує вакцина, і якщо люди правильно профілактують, то не може бути захворювань».

Про це повідомила у вівторок, 2 жовтня, «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

21:00 18 червня 2021 р.

Коронавірус може переходити у хронічну форму, – пульмонолог у Львові

«Закордонні медики фіксують таке явище як лонгковід – частина пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, залишаються кисневозалежними, у них спостерігають пневмофіброзні зміни в легеневій тканині. Такі пацієнти потребують подальшої реабілітації та обстеження», - розповіла експертка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з пульмонології Надія Рудницька.

Рубрика: Медицина

12:49 17 червня 2021 р.

57 нових швидких отримав Центр медицини катастроф

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) отримав 57 нових автомобілів швидкої допомоги. Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу