На Львівщині захворіла на правець 87-річна жінка

17:30 2 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 720


Фото: tsn.ua

Іржавий цвях відправив на Львівщині в реанімаційне відділення лікарні 87-річну жінку.

На Львівщині намагаються врятувати жінку, хвору на правець. За останні 10 років в області це перший випадок хвороби серед дорослих.

87-річна жінка наступила на іржавий цвях і проколола палець на нозі. І хоча до медиків звернулась одразу, лікування досі не дає бажаного ефекту. Пацієнтка – в реанімації, без свідомості, на апараті штучного дихання.

«Стан пацієнтки важкий. Одразу звернулась за допомогою, але оскільки вона не була щеплена, токсини попали в кров, зв'язалися з нервовою системою, виникло захворювання», – пояснив завідувач реанімації Львівської обласної клінічної лікарні Орест Юрчук.

Чи виживе жінка – лікарі прогнозувати не беруться. Правець – смертельно небезпечна недуга. Уберегти від неї може щеплення. Дітей вакцинують із кількамісячного віку. Дорослим, щоби не захворіти, щеплення слід робити раз на 10 років. Медики стверджують: вакцина доступна та безкоштовна.

Головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко запевнив: «З тих пір, як широко використовують вакцину, ми про правець в цивілізованих країнах взагалі не мали б говорити. Існує вакцина, і якщо люди правильно профілактують, то не може бути захворювань».

Про це повідомила у вівторок, 2 жовтня, «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:20 14 лютого 2019 р.

Уряд частково розблокував роботу міністерства охорони здоров’я

Кабінет міністрів України, щоб забезпечити безперервність роботи міністерства охорони здоров’я, дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, крім виключних повноважень міністра як члена Кабміну.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 318

14:55 13 лютого 2019 р.

Голова Львівської ОДА агітував фармацевтів долучатися до програми «Доступні ліки»

У середу, 13 лютого, і приміщення Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулась семінар-нарада із керівниками суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову, роздрібну торгівлю лікарським засобами.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 525