Міська дитяча лікарня Львова отримала чотири інкубатори

17:00 15 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У міській дитячій лікарні Львова значно більше немовлят, які з’явилися на світ передчасно, зможуть отримати оптимальні умови для розвитку та найкращий догляд фахівців.

Про це повідомили у вівторок, 15 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «За кошти ЛМР для міської дитячої клінічної лікарні на вулиці Пилипа Орлика закупили ще чотири новітніх інкубатори експертного класу для новонароджених, загальною вартістю 1,6 млн. гривень. Тож тепер у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених дитячої лікарні функціонує 10 інкубаторів».

«Ці новітні апарати створені для виходжування передчасно народжених і глибоко недоношених дітей, а також новонароджених, які потребують проведення медичних маніпуляцій в умовах термостабільного середовища. Як пояснив головний лікар мед закладу Дмитро Квіт, щороку у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених лікують понад 400 маленьких пацієнтів, 50% з яких – передчасно народжені. І для їхнього виходжування та лікування необхідно застосовувати високі медичні технології та відповідне обладнання, яке максимально наближене до материнських умов. А це, зокрема, – інкубатори (кювези)», – поінформувати також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:49 29 березня 2020 р.

В Україні підтверджено 418 випадків COVID-19

Упродовж доби отримано 109 позитивних результатів ПЛР-дослідження на нову коронавірусну інфекцію. Плюс 200 порівняно з 27 березня.

Рубрика: Медицина