Міністр з Великої Британії дізнався від ЛОВА скільки клінік Superhumans потрібно у Львові

10:47 7 червня 2023 р.

Фото до новини

6 червня у Львівській області з візитом перебував державний секретар у закордонних справах, справах співдружності націй та розвитку Великої Британії Джеймс Клеверлі.

Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація, пише Dailylviv.com.

Джеймс Клеверлі приїхав поспілкуватися з пацієнтами Всеукраїнського центру з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки для постраждалих внаслідок воєнних дій рф.

Він поспілкувався з пацієнтами, розпитав про те, як саме проходить їхнє відновлення, плани після реабілітації та історії поранення. У межах візиту його супроводжував начальник Львівської ОВА Максим Козицький, який розповів про етапи та передумови створення центру.

Джеймс Клеверлі повідомив, що у червні цього року Велика Британія спільно з Україною проведуть у Лондоні міжнародну Конференцію з питань відновлення України.

«Спільно з міжнародною спільнотою на цій конференції ми будемо обговорювати, що ще потрібно зробити для України та для її відновлення. Війна, яку розв'язала росія, є безпідставною та незаконною. Але українці є неймовірно стійкими та сильними і я у цьому переконуюся вкотре, перебуваючи у реабілітаційному центрі Superhumans. Тут відновлюються люди, які втратили свої кінцівки внаслідок російського вторгнення і всі вони показують незламний дух та силу волі. Я радий перебувати тут та вкотре переконуюся, наскільки сильними є українці», – наголосив Джеймс Клеверлі.

Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, зведений за лічені місяці, Superhumans Center, попри ракетні атаки і відключення електроенергії, демонструє – не треба чекати завершення війни, слід вже зараз інвестувати в Україну, щоб забезпечувати фаховою допомогою усіх, хто цього потребує.

«Вважаю, що подібні центри мають запрацювати в усіх областях нашої держави. Лише на Львівщині, щоб повністю охопити послугами пацієнтів, потрібно щонайменше три таких клініки. Ми у Львівській ОВА працюємо над тим, щоб вони з‘явилися. Постійно перебуваємо у діалозі з нашими міжнародними партнерами. Відкриті до пропозицій». – Додав він. 

Superhumans center запрацював в середині квітня на базі одного з госпіталів у Львівській області.

Засновник корпорації Virgin Group приїхав на Львівщину

Перші пацієнти нової клініки протезування у Львові отримали мегатехнологічні британські протези

Баффет дав Україні машини для розмінування, металодетектори і, навіть, мінно-пошукових собак

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів