Медики заквітчують фасади лікарень і поліклінік у Львові

12:00 20 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як розповів начальник управління Володимир Зуб, понад 10 медичних установ, в яких були на те технічні можливості, прикрасили вазонами із квітами.

Про це повідомили сьогодні, 20 червня, у Львівській міськраді, де також запевнили: «Це покращує атмосферу в місті, а також робить його різноманітнішим та приємнішим». 

«Зокрема, у Львові прикрасили вазонами з квітами міську дитячу клінічну лікарню на вулиці Пилипа Орлика, 4, комунальну 2-гу міську поліклініку на вулиці Симоненка, 4, комунальну 6-ту міську поліклініку на вулиці Медової Печери, 1, комунальну 5-ту міську поліклініку на вулиці Виговського, 32, поліклінічне відділення 1-ї міської поліклініки на вулиці Римлянина, 2, поліклінічне відділення 4-ї міської клінічної лікарні на вулиці Ярослава  Стецька, 3, поліклінічне відділення 4-ї міської клінічної лікарні на вулиці Фредра, 2,  амбулаторії сімейної медицини 4-ї міської клінічної лікарні на вулиці Тернопількій, 9, 1-ї міської клінічної лікарні на вулиці Лінкольна, 53 та 1-ї міської клінічної лікарні на вулиці Грінченка, 6», – розповіли також у міськраді.

«Як уточнили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, прикрасили фасади тих медичних закладів, в яких на те були технічні можливості, зокрема, де було і можна було зробити технічне кріплення. Зелень на фасадах, балконах, вікнах сприяє покращенню мікроклімату в місті, адже забезпечує більше свіжого повітря, а також  робить місто значно красивішим», – повідомили також сьогодні, 20 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:57 29 вересня 2020 р.

Львівщина просить у Києва гроші на COVID-19

Львівська обласна рада звернулася до Національної служби здоров’я України з проханням надати медичним закладам Львівщини додаткових 80 млн грн для лікування хворих на COVID-19.

Рубрика: Медицина

13:48 28 вересня 2020 р.

Родині лікаря зі Львівщини, який помер внаслідок SARS-CoV-2, виплатили більше 1,5 млн грн

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу