Мальтійська служба допомоги відкриває безкоштовний літній табір для дітей-переселенців

21:38 9 червня 2022 р.

Фото до новини

Мальтійська служба допомоги відкриває сезон літнього таборування для дітей-переселенців із зони бойових дій.

Табір «Орден Скарбової гори» діятиме в одному із сіл неподалік Львова. Кожна зміна триватиме 10 днів. Для дітей підготували насичену пізнавальну програму та комфортний простір для проживання. Табір призначений для дітей 11-16 років, а участь у ньому безкоштовна. Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Діти впродовж 10 днів активно проводитимуть час на ранчо в затишному селі неподалік Львова. Проживання у комфортному таборі, триразове харчування, насичена програма для дітей-переселенців будуть безкоштовними.

«Сьогодні ми опікуємося низкою прихистків для переселенців. Тому добре розуміємо, що як батьки, так і діти мають велику потребу перезавантажитися та набратися сил. Власне з цього виникла ідея літнього табору. Ми хочемо, щоб ці діти відчули щасливе дитинство та провели радісне літо. Для цього ми створюємо простір, де діти спілкуватимуться з однолітками, пізнаватимуть світ, навчатимуться нового та розважатимуться. Плануємо, що за літо табір відвідають 150 дітей», - пояснює Павло Тітко, керівник Мальтійської служби допомоги.

Зараз завершують облаштування табору. Професійна команда розробила насичену програму дозвілля. «Діти проведуть разом з нами на природі 10 днів свого літа і зможуть перезавантажитися та поринути у світ пригод. Кожен день ми будемо присвячувати певним явищам: емоціям, якостям, цінностям, чеснотам. Буде багато мистецьких заходів, ліплення, малювання, різноманітних руханок, квестів, а також запланована мандрівка», - розповідає координатор табору Іван Бордун.

Перша зміна розпочнеться всередині червня, загалом же заплановано 5 заїздів. Зареєструватися у табір можна за посиланням.

Довідка

Мальтійська служба допомоги 32 роки діє в Україні. Основні напрями роботи – щоденна благодійна кухня, допомога дітям в інтернатах та сиротинцям, бідним і самотнім людям похилого віку, людям з інвалідністю, а також навчання з першої домедичної допомоги. З першого дня повномасштабної війни в Україні, надає гуманітарну допомогу, опікується прихистками для переселенців, забезпечує гаряче харчування для біженців - на вокзалах і на пунктах перетину кордону. Крім цього, зараз активно працюють 11 пунктів надання психологічної допомоги.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Учнів 5-11 класів Львова реєструють у безкоштовні літні навчальні табори

Від Луганська до Порту, від Осло до Хургади: учні 5-11 класів закінчили навчальний рік у Львові

Відновили роботу садочки у 5-ти населених пунктах Львівської МТГ

У Польщі українські школярі зможуть складати іспити на атестат зрілості

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів