Львівський кардіоцентр отримав новий ангіограф

12:00 15 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили, що у Львівському обласному кардіоцентрі вже провели 18 коронарографій і чотири стентування вінцевих артерій хворим з гострим інфарктом міокарда.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в п’ятницю: «12 грудня завершили ремонтні роботи щодо заміни рентгенівської труби ангіосистеми у Львівському обласному кардіоцентрі. Це забезпечило безперебійну роботу реперфузійного центру. Станом на 14 грудня вже провели 18 коронарографій і чотири стентування вінцевих артерій хворим з гострим інфарктом міокарда. Варто зауважити, що всім таким пацієнтам стентування та коронарографія проводять за кошти державного та обласного бюджетів, а також за спонсорські кошти».
«Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний  центр працює у режимі реперфузійного центру (24 години на добу й сім днів щотижня) для надання невідкладної і планової медичної допомоги пацієнтам із серцево-судинною патологією. Для безперервності процесу необхідна постійна робота ангіографічного апарату. В клініках такого рівня має працювати щонайменше два ангіографи. З вересня у роботі медичного обладнання виникли несправності – виснаження рентгенівської труби ангіографічної системи. Це могло привести до повної зупинки ангіографа та припинення надання високоспеціалізованої медичної допомоги хворим з гострим інфарктом міокарда», – поінформували також в облдержадміністрації.
«Вартість труби ь – два мільйони 500 тисяч гривень. Завдяки тісній співпраці Львівської облдержадміністрації, депутатського корпусу Львівської облради та департаменту охорони здоров'я ситуація своєчасно вирішили – спрямували два мільйони гривень, решту коштів скерували із бюджету установи», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:30 20 вересня 2021 р.

Адаптивний карантин продовжили. Завтра готують запровадження жовтого рівня епіднебезпеки

У вівторок відбудеться засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яка розгляне встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України з 22 вересня. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Рубрика: Медицина

21:40 19 вересня 2021 р.

З 20 вересня в Україні буде зелене світло для тих, хто матиме зелений сертифікат, - Кабмін

Згідно зі змінами ковід-сертифікати матимуть дві опції «жовтий» і «зелений». Так званий «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» – про повний курс».

Рубрика: Медицина

19:29 19 вересня 2021 р.

МОЗ нагадало регіонам про старі-нові правила визначення рівнів поширення COVID-19

Новими правилами визначається можливість одночасного встановлення на всій території країни “зеленого” або “жовтого” рівня карантинних обмежень, “помаранчевий” і “червоний” буде визначатись у межах регіону.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу