Львівські рятувальники ревакцинувалися від дифтерії й правця

17:45 7 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/MNSLVIV

У секторі медичного забезпечення обласного управління ДСНС ініціювали кампанію добровільної вакцинації серед рятувальників.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «За інформацією МОЗ України цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, зокрема, 18 – у жовтні. Щеплення від дифтерії та правця не дає імунітету на все життя, тому дорослим треба повторно вакцинуватися кожні 10 років, починаючи з 26-ти років».

«У зв’язку цим, у секторі медичного забезпечення медичного забезпечення Головного управління ДСНС України у Львівській області було ініційовано кампанію добровільної вакцинації серед рятувальників. Упродовж двох днів понад 80 осіб начальницького та рядового складу, а також вільнонаймані працівники Львівського гарнізону рятувальників ревакцинувались від дифтерії та правця. Вакцинацію провели фахівці Комунального некомерційного підприємства «1-ї міської поліклініки Львова», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу