Львівські рятувальники ревакцинувалися від дифтерії й правця

17:45 7 листопада 2019 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

У секторі медичного забезпечення обласного управління ДСНС ініціювали кампанію добровільної вакцинації серед рятувальників.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «За інформацією МОЗ України цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, зокрема, 18 – у жовтні. Щеплення від дифтерії та правця не дає імунітету на все життя, тому дорослим треба повторно вакцинуватися кожні 10 років, починаючи з 26-ти років».

«У зв’язку цим, у секторі медичного забезпечення медичного забезпечення Головного управління ДСНС України у Львівській області було ініційовано кампанію добровільної вакцинації серед рятувальників. Упродовж двох днів понад 80 осіб начальницького та рядового складу, а також вільнонаймані працівники Львівського гарнізону рятувальників ревакцинувались від дифтерії та правця. Вакцинацію провели фахівці Комунального некомерційного підприємства «1-ї міської поліклініки Львова», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС

dailylviv.com

До теми

15:18 11 червня 2021 р.

Кров з вени та опитування: у 43-х населених пунктах досліджують антитіла до коронавірусу. Перелік

З 7 червня 2021 року на території Львівської області, як і всієї України, проводиться сероепідеміологічне дослідження розповсюдженості антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2, що спричиняє гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу