Львівські рятувальники ревакцинувалися від дифтерії й правця

17:45 7 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/MNSLVIV

У секторі медичного забезпечення обласного управління ДСНС ініціювали кампанію добровільної вакцинації серед рятувальників.

Про це повідомили в четвер, 7 листопада, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «За інформацією МОЗ України цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, зокрема, 18 – у жовтні. Щеплення від дифтерії та правця не дає імунітету на все життя, тому дорослим треба повторно вакцинуватися кожні 10 років, починаючи з 26-ти років».

«У зв’язку цим, у секторі медичного забезпечення медичного забезпечення Головного управління ДСНС України у Львівській області було ініційовано кампанію добровільної вакцинації серед рятувальників. Упродовж двох днів понад 80 осіб начальницького та рядового складу, а також вільнонаймані працівники Львівського гарнізону рятувальників ревакцинувались від дифтерії та правця. Вакцинацію провели фахівці Комунального некомерційного підприємства «1-ї міської поліклініки Львова», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:19 19 листопада 2019 р.

Психлікарню зі Львова хочуть перенести в село Заклад

Міський голова Львова Андрій Садовий закликає депутатів Львівської обласної ради не підтримувати рішення про перереєстрацію обласної психіатричної лікарні на вулиці Кульпарківській, зі Львова в село Заклад. Таке рішення призведе до грубого порушення бюджетного та податкового законодавства.

Рубрика: Медицина

14:15 18 листопада 2019 р.

На Львівщині ще не одужали п’ятеро гостей весілля

У Новояворівській районній лікарні імені Юрія Липи й Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні ще лікуються п’ятеро людей відвідувачів ресторану «Криве озеро» в Новояворівську.

Рубрика: Медицина