Львівські компанії придбали лікарням апарати штучної вентиляції легень

11:10 24 березня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівські компанії «Ензим» і «Кормотех» придбали за чотири мільйони гривень два апарати штучної вентиляції легень «Hamilton C3», генератори кисню, кардіомонітори, 500 експрес-тестів на «SARS-CoV-2», респіратори і спецкостюми для медперсоналу та інше.

Про це повідомили у вівторок, 24 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Обладнання та засоби захисту для медиків виробники передадуть трьом львівським лікарням. Напередодні власники сімейних компаній «Ензим» і «Кормотех» Олена і Ростислав Вовк анонсували намір допомогти львівським лікарям у боротьбі з поширенням COVID-19».

Голова наглядової ради компанії «Ензим» Олена Вовк зазначила: «На старті ми гармонізувались із міським та обласним штабами та залучили медиків, які допомогли визначити реальні потреби шпиталів. Ми обрали три опорні лікарні. Головним пріоритетом є безпека медпрацівників. Станом на зараз усе оплачено, ми починаємо передавати засоби індивідуального захисту для медиків, а також обладнання для пацієнтів».

У Львівській міськраді уточнили: «За чотири мільйони гривень підприємці придбали два апарати штучної вентиляції легень «Hamilton C3», які передадуть до обласної інфекційної та 8-ї міської лікарень; генератори кисню та кардіомонітори для військового госпіталю у Винниках та обласної інфекційної лікарні; 500 експрес-тестів на SARS-CoV-2 для згаданих опорних закладів і міської лікарні швидкої медичної допомоги; 10 000 медичних респіраторів; 300 спецкостюмів для медперсоналу. Придбане обладнання передаватимуть до медичних установ відсьогодні, з 24 березня».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині ввели режим надзвичайної ситуації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:04 31 березня 2020 р.

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 645 випадків COVID-19.

Рубрика: Медицина

18:21 31 березня 2020 р.

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Упродовж останніх днів у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують пацієнтів з пневмонією або гострим респіраторним захворюванням. Наразі тестування зробили 131 пацієнту: позитивним тест виявився у 3 хворих.

Рубрика: Медицина

18:17 31 березня 2020 р.

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

У Львові продовжують тестувати на коронавірус працівників комунальних сфер міста, які вимушено контактують з великою кількістю людей, - водіїв громадського транспорту, соціальних працівників тощо.

Рубрика: Медицина

Останні новини

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

Е-сервіси Львівської області представлені на новому агрегаторі E-GOV

Якщо не надзвичайний стан, то двомісячний карантин

Продуктові ринки можна відкривати з дотриманням протиепідемічних заходів

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу