Львівське повітря очищають від оксиду азоту та сірчистого ангідриду

13:33 5 вересня 2013 р.

  • 0

Добротвірську ТЕС зобов'язують скоротити 35 тис. тонн шкідливих викидів в атмосферне повітря до 2017 року.

На Львівщині заплановано скорочення (на 39 тис. тонн) викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами – 10-ма найбільшими підприємствами-забруднювачами атмосферного повітря Львівської області. Близько 37% (48 тис. тонн) викидів області складає Добротвірська ТЕС та 31% (40 тис. тонн) викидів – ДП «Львіввугілля».

Левову частку скорочення викидів - до 35 тис. тонн в період до 2017 р. - повинна забезпечити Добротвірська ТЕС ПАТ «ДТЕК «Західенерго», яка входить до переліку 100 найбільших забруднювачів повітря в Україні.

За період 2009 – І півріччя 2013 р.р. 10-ма підприємствами Львівщини виконано близько 60 заходів, що зумовило зменшення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на 9 тис. 281 тонну та залучено коштів підприємств на суму 124 млн. 160 грн.

Зменшилися викиди оксиду азоту, сірчистого ангідриду, речовин у вигляді суспендованих твердих частинок та інших речовин.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Коментарі(0)

До теми

13:08 8 грудня 2019 р.

Бронхіальна астма не витримала бджоловжалювання, - перукарка зі Львова

Шість років Марія Гапаляк, яка працювала перукаркою, жила з інгалятором і таблетками. Лікарі поставили їй діагноз – бронхіальна астма. Менше, ніж за півроку, завдяки бджоловжалюванням, жінка видужала. Ремісія триває вже 9 років.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу