Львівщина втратила видатного хірурга

09:47 16 червня 2014 р.

  • 0
  • 4575


Фото: Роман Балук/ZIK

У неділю раптово помер доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії №1 ЛНМУ імені Данила Галицького Ігор Герич.

Західна інформаційна корпорація розповідає сьогодні, 16  червня, в повідомленні «Відійшов у вічність відомий львівський хірург Ігор Герич»

«У неділю, 15 червня, у День медичного працівника, раптово помер доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри хірургії №1 ЛНМУ ім. Данила Галицького Ігор Герич.

Прощання з професором Ігорем Геричем розпочнеться о 12.00 16 червня у церкві Святої Трійці на вул. Тершаківців.

«Вічна пам’ять цій світлій прекрасній людині. Глибокі співчуття рідним і близьким», «Завжди допоміг, пожартував, порадив. Велика Людина, Людина Епохи... Спочивайте з Богом... Вічная пам’ять!», «Вічная пам’ять. Бог забирає найкращих. Співчуття родині», – пишуть на сторінці професора Ігоря Герича у Фейсбуці.

Довідка

Ігор Дионізович Герич народився 15 жовтня 1961 року у м. Турці на Львівщині в родині відомих бойківських лікарів – Віри і Дионізія Геричів. У 1984 р. з відзнакою закінчив Львівський державний медичний інститут (нині – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького) за спеціальністю лікувальна справа.

У 1985 р. після отримання кваліфікації хірурга працював лікарем-хірургом Турківської центральної районної лікарні. У 1985–1987 рр. проходив строкову військову службу в складі обмеженого контингенту радянських військ в Демократичній Республіці Афганістан.

Після демобілізації короткочасно працював лікарем-хірургом II хірургічного відділення Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, допоки в серпні 1987 р. не вступив до аспірантури при кафедрі загальної хірургії Львівського державного медичного інституту. У 1999 році отримав науковий ступінь доктора медичних наук.

З 2002 р. після отримання звання професора до 2013 р. – професор кафедри загальної хірургії, з 2013 р. – завідувач кафедри хірургії №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, голова Львівського осередку Асоціації хірургів України. З 2005 р. по 2008 р. – начальник Головного управління охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, голова Українського лікарського товариства у Львові.

З 2005 р. по 2010 р. – член Національної ради з питань охорони здоров’я населення при Президентові України, член Вищої вченої ради Міністерства охорони здоров’я України, член дорадчої ради при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. З 2010 р. – голова правління Галицької лікарняної каси, гостьовий професор Школи біоетики Українського католицького університету, де в рамках сертифікатної програми з біоетики «На службі охорони життя» викладав курс «Лікарська етика».

Натомість у повідомленні «Поховають Ігоря Герича завтра на його малій батьківщині – у Турці» Західна інформаційна корпорація розповідає в понеділок:

«Громада міста Львова висловлює співчуття рідним, близьким відомого лікаря, громадського діяча Ігоря Герича. Ігор Герич раптово помер 15 червня. Прощання відбуватиметься сьогодні з 12.00 до 14.00 год. в церкві Пресвятої Трійці на вул. Тершаківців, 1А. Заупокійний парастас відбудеться о 14.00 год. Про це 16 червня передає прес-служба ЛМР.

«Ми у скорботі з родиною, близькими та знайомими Ігоря Герича. Втрата такої людини – непоправна», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Охочі зможуть попрощатись з Ігорем Геричем у церкві Пресвятої Трійці, що на вул Тершаківців, 1А з 12.00 до 14.00 год. О 14.00 год відбудеться заупокійний парастас та прощання. Після цього домовину з тілом повезуть на батьківщину Ігоря Герича в Турку. Похорон відбудеться в Турці завтра.

У ці скорботні дні уся громада міста Львова висловлює щире, глибоке співчуття усім, хто знав та шанував покійного. Світла пам’ять про Ігоря Герича назавжди збережеться в серцях тих, хто мав честь з ним працювати та спілкуватись».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:51 14 серпня 2019 р.

У Львові розповіли про нові препарати проти туберкульозу, які ефективні на 78% і лікують за 9 місяців

Торік у Львівській області на туберкульоз захворіло 1286 осіб. До порівняння, десять років тому лікарі діагностовували за рік туберкульоз у понад двох тисяч осіб, які вперше звернулися зі скаргами до медиків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1404

14:30 14 серпня 2019 р.

На Львівщині поменшало хворих на туберкульоз

У середу, 14 серпня, на прес-конференції «Нові препарати в лікуванні туберкульозу, їх переваги та недоліки, нові схеми лікування та недопущення розвитку резистентності» констатували зменшення кількості захворілих на туберкульоз.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 660

14:00 13 серпня 2019 р.

У Львові будуть презентувати реабілітаційну програму для ветеранів АТО та ООС

У середу, 14 серпня, о 16.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарській (№41) розпочнеться презентація реабілітаційної програми «Допомога на бджолиних крильцях».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 606

11:05 12 серпня 2019 р.

Бджолина «віагра» відновлює статеву функцію у щонайменше 30% чоловіків, – лікар у Львові

Якщо у чоловіка немає протипоказів до бджоловжалювання, то дія апітоксину на відновлення статевої функції є прекрасною. За багаторічними спостереженнями апітоксинотерапія допомагає щонайменше третині чоловіків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 2319