Львівщина очікує виходу з червоної зони з 6 грудня

18:57 1 грудня 2021 р.

Фото до новини

З 6 грудня вступить в дію постанова Кабінету Міністрів України, яка врегулює карантинні правила.

Питання бустерної дози вакцини набуде актуальності уже з січня. Про це зазначив 1 грудня під час засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я та материнства директор департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації Орест Чемерис. Про це повідомила пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.com

Депутати заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на території Львівщини. За словами керівника департаменту, в лікарнях Львівщини ліжка з підведеним киснем заповнені приблизно на 47%.

"З 6 грудня вступить в дію постанова Кабінету Міністрів України, яка врегулює карантинні правила. Ми очікуємо, що наступного тижня Львівщина вийде з "червоної зони", проте обмеження все ж будуть стосуватися невакцинованих осіб",- наголосив Орест Чемерис.

За минулий тиждень на Львівщині провакциновано 120 тисяч осіб. Загалом дві дози щеплень отримали 700 тисяч мешканців Львівщини, 1 млн 600 тис. щеплені однією дозою. Щотижня на територію області прибуває вакцина, жодних обмежень не виникає. За даними департаменту, на Львівщині провакциновано 3 300 дітей віком від 12 років. В розрізі вікових груп найчисельнішою є група вакцинованих підлітків віком від 14 років.

Епідситуація на Львівщині поліпшується, - чиновник

За останню добу на Львівщині госпіталізували 139 осіб з коронавірусом

Стаціонари Львівщини майже наполовину заповнені хворими на коронавірус

Померло 26 осіб від коронавірусу за минулу добу на Львівщині

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів