Кращі медики львівського військового шпиталю отримали грамоти облради та ОДА

15:40 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 1062


Фото: loda.gov.ua

У середу, 5 грудня, у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних сил України.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних сил України почесними грамотами облдержадміністрації та цінними подарунками відзначили кращих військових медиків».

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус теж відзначив з нагоди Дня Збройних сил України грамотами облради кращих медиків Військово-медичного клінічного центру. Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

08:48 20 квітня 2019 р.

За скеруванням лікаря ще 12 аналізів мають робити безкоштовно

Сьогодні з 250 видів аналізів, які найчастіше роблять для визначення правильного діагнозу, тільки чотири – безкоштовні для пацієнта. З 1 липня до них планують додати ще 12 аналізів.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 996

11:07 19 квітня 2019 р.

Готовність лабораторій Львівщини до «Безкоштовної діагностики» (відео)

Сьогодні, 19 квітня, о 13.00 у Львівському прес-клубі – відеотрансляція прес-конференції на тему «З 1 липня запрацює програма «Безкоштовна діагностика»: як лабораторні заклади Львівщини готові до цієї реформи?».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 483