Карантин у львівських школах продовжено ще на тиждень

15:20 23 грудня 2016 р.

У п’ятницю, 23 грудня, о 14.30 відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенної небезпеки та надзвичайних ситуацій, де прийнято рішення щодо тимчасового призупинення навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Львова.

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, у Львівській міськраді, де також конкретизували: «Отже, з понеділка, 26 грудня, до п’ятниці, 30 грудня, у школах призупинено навчання. Лише дошкільні навчальні заклади міста працюватимуть у звичному режимі».

А начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб зазначив6 «Якщо за минулий тиждень було зареєстровано 8,5 тисячі випадків захворювань на ГРЗ, то на цьому тижні зареєстровано 10 тисяч випадків. Звісно ж домінуючими серед них – це захворювання серед дітей. Інтенсивний показник зріс, він перевищує двічі епідпоріг. І більша частина усіх зареєстрованих випадків – діти у віці від 5 до 17 років. Власне, ті діти, які ходять в школу. Враховуючи погодні умови, враховуючи таку динаміку захворюваності і динаміку показників, комісією прийнято рішення продовжити тимчасове припинення навчання у навчальних закладах».

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Інтенсивний показник становить 1337.4 на 100 тис. населення при епідпорозі 620.21, отже реєструється перевищення епідпорогу серед населення Львова на 53.6%, серед дітей віком до чотирьох років – на 35.8 %, від п’яти до чотирнадцяти років- на 57.3 %, 15-17-річних – на 63.4 %. Тимчасове припинення навчання почалося із 20 грудня до 23 грудня і продовжено до 30 грудня.»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу