Канадці прооперують найскладніших пацієнтів львівського військового шпиталю

12:05 30 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

У Військово-медичний клінічній центр Західного регіону у Львові приїхала бригада лікарів канадського медичного центру «Sunnybrook Health Science Centre», щоб спільно з українськими колегами провести операції найскладнішим пацієнтам.

Про це повідомили в міністерстві оборони України. Заступник начальника ВМКЦ Західного регіону полковник Іван Держило розповів: «Упродовж тижня в госпіталі заплановано провести понад двадцять операцій. Канадські й українські лікарі працюють одночасно у трьох операційних. Пліч-о-пліч практикують одразу нейрохірурги, судинні і пластичні хірурги. Канадці кажуть: це нормальна практика, коли різні медичні спеціалісти працюють разом і діляться досвідом і нюансами роботи. Так відбувається обмін думками, ідеями, техніками».

«За операціями можуть спостерігати і фахівці з інших госпіталів і лікарень України, а також студенти. Для них у спеціальній залі встановлено екран з онлайн-відео з операційних. Опісля втручання хірурги-практики приходять до колег, аби відповісти на їхні запитання, доповнивши побачене корисними порадами», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Це вже сьома місія канадських медиків в Україні. П’ять разів вони працювали в Києві, один – в Одесі, і ось нині – у Львові. За цей час прооперували близько трьохсот українських пацієнтів. Їхня робота – це результат партнерства медичного центру Sunnybrook Health Science Centre й Канадсько-української фундації. Всі операції відбуваються на волонтерській основі. Канадські медики виконують їх під час власних відпусток. Один з них – Олег Антонишин – має українське коріння. Інші ж ніяк не пов’язані з нашою країною, окрім доброї волі допомогти й вилікувати тих, хто цього потребує», – розповіли також у міністерстві оборони.

«Співпраця триватиме і далі. Лікарі канадського медичного центру готові навчати колег як в Україні, так і планують запрошувати їх на стажування у Торонто. У середу канадці працюватимуть у Львівській лікарні швидкої допомоги, у четвер візьмуть участь у науковій конференції зі своїми українськими колегами. А в п’ятницю відбудеться ще один операційний день у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:10 28 березня 2020 р.

Стоматологи вимагають в Уряду чітких рекомендацій

Уряд, і, зокрема МОЗ України, повинні дати чіткі рекомендації, як діяти стоматологам в цій непростій ситуації та чи робитиме Уряд якісь кроки на підтримання тих, хто вимушено не працює.

Рубрика: Медицина

10:49 28 березня 2020 р.

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Пацієнти - 50-річний чоловікі 16-річний хлопець. За результатами тесту, який отримали — у хворих позитивні результати. В обох пацієнтів був контакт з особою, у якої нещодавно підтвердився коронавірус.

Рубрика: Медицина