ФРН, Італія і Франція також призупинили вакцинацію AstraZeneca

21:10 15 березня 2021 р.

Європейське агентство з лікарських засобів дасть свою оцінку вакцині у вівторок, 16 березня.

Німеччина услід за іншими країнами також призупинила вакцинацію проти коронавірусу вакциною AstraZeneca. "Після нових повідомлень про тромбози церебральних вен у зв'язку з вакцинацією в Німеччині та Європі, Інститут імені Пауля Ерліха вважає необхідним подальші розслідування", - заявило міністерство охорони здоров'я Німеччини у понеділок, 15 березня. Саме Інститут імені Пауля Ерліха опікується питаннями вакцинації в Німеччині.

Про це повідомляє DW, пише Dailylviv.

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) вирішить, чи вплинуть нові висновки на допуск вакцини в ЄС, зазначило міністерство.

Одразу за ФРН у понеділок про призупинення вакцинації препаратом AstraZeneca заявили також Італія та Франція. Так, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Європейське агентство з лікарських засобів дасть свою оцінку вакцині у вівторок, 16 березня. 

Раніше використання AstraZeneca призупинили Данія, Нідерланди, Ірландія, Болгарія та інші країни. Це сталось після того, як стало відомо про "важкі випадки" утворення тромбів у людей, які були щеплені цією вакциною в Данії. Однак остаточно не з'ясовано, чи існує зв'язок між щепленнями та порушеннями згортання крові. У Данії після вакцинації померла одна людина. На вихідних в італійському регіоні П'ємонт помер вчитель, який був прищеплений цією вакциною.

Компанія AstraZeneca та Оксфордський університет заявили, що 15 випадків тромбозу глибоких вен та 22 випадки емболії легеневих сосудів, про які повідомлялось серед тих, хто був вакцинований, є "набагато меншим рівнем, ніж можна було б очікувати серед загальної популяції".

Європейське агентство з лікарських засобів раніше також висловилось на захист AstraZeneca. Там заявляли, що наразі "немає ознак", що саме ця вакцина була причиною утворення тромбів, у випадках, що стали відомими.

Компанія AstraZeneca не виявила у 17 мільйонів вакцинованих утворення тромбів

BioNTech створила альянс компаній, щоб щепити від коронавірусу всю Європу

260 жителів області зареєструвалися на щеплення для популяризації вакцинування. Хто вони

dailylviv.com

До теми

21:40 19 вересня 2021 р.

З 20 вересня в Україні буде зелене світло для тих, хто матиме зелений сертифікат, - Кабмін

Згідно зі змінами ковід-сертифікати матимуть дві опції «жовтий» і «зелений». Так званий «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» – про повний курс».

Рубрика: Медицина

19:29 19 вересня 2021 р.

МОЗ нагадало регіонам про старі-нові правила визначення рівнів поширення COVID-19

Новими правилами визначається можливість одночасного встановлення на всій території країни “зеленого” або “жовтого” рівня карантинних обмежень, “помаранчевий” і “червоний” буде визначатись у межах регіону.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу