Компанія AstraZeneca не виявила у 17 мільйонів вакцинованих утворення тромбів

12:44 15 березня 2021 р.

Європейське агентство лікарських засобів зараз проводить окреме вивчення випадків зі згустками крові у людей, але наполягає, що користь від вакцини AstraZeneca і далі переважає над можливими ризиками.

Більшість урядів у Європі вирішили і далі використовувати вакцину від коронавірусу компанії AstraZeneca, у той час як у неділю Нідерланди долучилися до Ірландії та Австрії, де минулого тижня призупинили щеплення тією вакциною на час розслідування випадків виявлення тромбів - згустків крові в окремих людей після ін'єкцій.

Про це повідомив Голос Америки, пише Dailylviv.

Контрольне агентство у Великій Британії, яке перше у Європі в грудні минулого року видало дозвіл на вакцину AstraZeneca, повторює, що рекомендує усім громадянам і зокрема мешканцям Північної Ірландії погоджуватися на щеплення тією вакциною, в той час як в Ірландській республіці використання тієї самої вакцини призупинене.

Також уряд Німеччини - найбільшої країни ЄС заявив, що далі використовує вакцину AstraZeneca, як це рекомендує Європейське агентство медикаментів, але пильно вивчає дані, які надходять щодо результатів вакцинації.

Європейське агентство лікарських засобів зараз проводить окреме вивчення випадків зі згустками крові у людей, але наполягає, що користь від вакцини AstraZeneca і далі переважає над можливими ризиками.

Компанія AstraZeneca у неділю заявила, що заново перевірила дані про 17 мільйонів людей, яким зробили ін'єкції її вакциною у Великій Британії та країнах ЄС, і не виявила ознак того, що ця вакцина спричиняє утворення тромбів.

Американська Адміністрація з контролю над медикаментами і продуктами харчування ще не видала дозволу на використання вакцини AstraZeneca у США, очікуючи результатів додаткових клінічних випробувань тієї вакцини у Сполучених Штатах.

Україна - одна з багатьох країн світу, де почали робити щеплення вакциною AstraZeneca індійського виробництва під назвою CoviShield.

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає вакцину AstraZeneca достатньо безпечною і рекомендує її використання.

Нарада у Львові щодо Covid 19: хворіють люди молоді та середнього віку, які нічим особливо не хворіли

У Львівській області роблять набагато менше тестів, порівнянно зі середнім показником в країні,- експерт

Львівщина - друга область за кількістю хворих на COVID-19 за минулу добу

У Львівській області додалося 552 інфікованих коронавірусом

 

 

dailylviv.com

До теми

12:16 28 вересня 2021 р.

Львівщина ще у жовтій коронавірусній зоні

Оперативна інформація про поширення та профілактику COVID-19 від Міністерства охорони здоров'я. Розподіл випадків COVID-19 у регіонах України.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу