Епідемії грипу на Львівщині немає, – ЛОДА

12:40 8 листопада 2017 р.

  • 0
  • 1011


Фото: dprch11.pp.ua

Головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко запевнила: «Цьогоріч в області очікують на грип трьох штамів, проте епідемії на Львівщині зараз немає».

Головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко Львівської повідомили про це сьогодні, 8 листопада, під час прес-конференції.

Фахівець також розповіла: «Натомість прогнозувати чи перетнуть таки показники захворюваності епідеміологічний поріг цього року прогнозувати не можливо. Втім, уже відомо, які саме штами грипу загрожуватимуть мешканцям області. В осінньо-зимовий період 2018-го року в області очікують на грипи штамів «A(H1N1) Мічіган», який прийшов на зміну так званому «свинячому грипу», або Каліфорнія-2009. Його вже цього року не буде. З другими ми вже зустрілися минулого року «Гонког» і «Брізбен». Тому вакцини, які зараз можна купити підготовані саме для цих штамів грипу».

Наталія Тімко також зазначила: «Люди, які вакцинувались минулого року в жодному разі не захищені від грипу цьогоріч. Імунітет після щеплення формується за два тижні, відтак до півроку людина гарантовано захищена від грипу. Але у подальшому вона не є захищеною від захворювання. На Львівщині уже вакцинували 1300 осіб».

Про це повідомили сьогодні, 8 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Як інформував «ЩЛ», 3798 людей захворіли у Львові за тиждень на грип і ГРІ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:40 18 липня 2018 р.

Медики шпиталізували чотирьох отруєних у ресторані «Отаман» поблизу Львова

17 липня до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні потрапили з діагнозом «харчова токсикоз-інфекція й гостра кишкова інфекція» четверо відвідувачів ресторану «Отаман» у селі Пасіки-Зубрицькі в Пустомитівському районі.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 849