Дитяча лікарня у Львові отримала нове обладнання (відео)

16:00 3 жовтня 2016 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Відділення хірургії міської дитячої клінічної лікарні обладнали надсучасним відео-ендоскопом і палатою інтенсивного спостереження.

Як повідомили в понеділок, 3 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, для відділення вроджених вад розвитку і хірургії новонароджених дитячої клінічної лікарні придбано за кошти міста надсучасне відео-ендоскопічне обладнання з гастро- і колоно скопом, чіткість і якість зображення якого дозволяють виявити і описати найменші зміни при захворюваннях та аномаліях шлунково-кишкового тракту. Для гастроскокії це – обстеження шлунка, для колоноскопії – обстеження кишківника. Вартість такого обладнання – 4,9 млн. гривень.

Завідувач відділення вроджених вад розвитку і хірургії новонароджених міської дитячої клінічної лікарні Галина Курило розповів: «Потреба у такому обладнанні експертного класу була давно. Ендоскопія у високій роздільній здатності, у поєднані зi-scan технологією, відкриває нові можливості у складних випадках  при вроджених вадах, зокрема у новонароджених. Використання сучасного обладнання дасть змогу проводити сотні обстежень протягом року та принципово по-новому підійти до діагностики і лікування не лише пацієнтів міста і області, а й дітей з інших регіонів, які потребують високоточного обстеження, але не мають відповідного обладнання».

Своєю чергою, начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб запевнив: «Такого обладнання немає у Західній Україні, і така техніка дозволяє проводити точну діагностику вроджених вад шлунково-кишкового тракту на ранніх етапах, фактично одразу після народження. Це вроджені вади шлунка і дванадцятипалої кишки, які дуже часто бувають, і вроджені вади розвитку товстого кишечника. Також цього року лікарня отримує три наркозно-дихальні апарати, монітори і капнографи». 

А за позабюджетні кошти у відділенні обладнали за кращими зразками європейських клінік палату інтенсивного спостереження у до- та післяопераційному періоді. Вартість облаштування такої палати – понад 300 тисяч гривень.

Головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт зазначив: «Палата повністю обладнана системою персонального моніторингу із можливістю цілодобового відстеження життєвих функцій пацієнта, кожен з яких контролює дихання, тиск, пульс, температуру тіла, ЕКГ та оксигенацію організму. Моніторинг проводиться як біля ліжка пацієнта, так і дистанційно на сестринському посту,  за допомогою комп’ютеризованого мережевого інтерфейсу.  Кожен пацієнт забезпечений індивідуальним інфузоматом для дозованої контрольованої подачі ліків».

Своєю чергою, Галина Курило пояснила: «У європейських країнах дитина в операційній заминає і прокидається при мамі, сестру в халаті вона не бачить, а тому немає ніякого стресу. Медична сестра за цей час дивиться монітор тут, і немає жодних непорозумінь між пацієнтом, лікарем і персоналом лікарні». 

dailylviv.com

До теми

16:59 29 листопада 2020 р.

Смерть у Жовкві: МОЗ перевірить генератори у всіх лікарнях України

Такою є реакція міністра охорони здоров'я Максима Степанова на трагічний випадок на Львівщині, де пацієнтів рятували мішком Амбу через відсутність електроенергії у райлікарні впродовж 1 години 20 хвилин.

Рубрика: Медицина

12:50 29 листопада 2020 р.

У Львові поліція припинила роботу нічного клубу, який порушив усі карантинні вимоги

Незважаючи на «карантин вихідного дня», у розважальному закладі перебували близько ста осіб, і всі вони були без індивідуальних засобів захисту. Слідчі відкрили кримінальне провадження.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу