Депутати Львівоблради вірять, що вакцинацію проти коронавірусу медики здійснять за кошт держбюджету

12:47 16 лютого 2021 р.

Фото до новини

Депутати обласної ради сьогодні, 16 лютого, заслухали інформацію щодо епідситуації із захворюваності на COVID-19 на Львівщині.

За інформацією Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України у Львівській області зареєстровані 73855 випадків захворювання на COVID-19. За останню добу додалося 373 випадки. Одужало – 65742 пацієнти. Зареєстровано 2174 летальних випадків.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, інформує пресслужба ЛОР. 

«В області  24 заклади охорони здоров’я надають стаціонарну допомогу хворим з коронавірусною хворобою. Чітко визначено маршрути пацієнтів та  координацію дій щодо госпіталізації. В медичних установах виділено 3945 ліжок, з яких 3586 забезпечені подачею кисню. Середня завантаженість ліжок по області коливається в межах 30-32%», - зазначив Орест Чемерис.

«На Львівщині створено 14 мобільних виїзних бригад для здійснення першого етапу вакцинації. Розроблено логістику проведення щеплень від отримання вакцини до безпосередньо вакцинації на тимчасових стаціонарних пунктах на базі наших ковідних лікарень.  Згодом кількість бригад та географія пунктів тестувань буде збільшуватися, щоб максимально близько знаходитися до осіб, які будуть підлягати вакцинації», - зауважила Наталія Іванченко-Тімко . 

За її словами, в першій хвилі в Україні вакцинуватися будуть медичні працівники ковідних лікарень, мешканці будинків для людей похилого віку та військовослужбовці на передовій.

«2021 рік в Україні буде роком вакцинації від Ковід-19», - наголосила вона. 

Ексголова Львівської обласної ради Олександр Ганущин запропонував з бюджету області скерувати 30 млн грн на вакцинацію від COVID-19. Депутати не підтримали цю пропозицію більшістю голосів. Вочевидь, покладають надію на те, що щеплення буде здійснено за кошт держбюджету.  

У Львові визначено 20 пунктів для 1-ї і 2-ї хвиль вакцинації від COVID

Карантин можуть продовжити до 30 квітня

Тест-системи для Covid-19 домашнього використання продають на страх і ризик споживача

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів