У Львові визначено 20 пунктів для 1-ї і 2-ї хвиль вакцинації від COVID

10:43 12 лютого 2021 р.

Фото до новини

Львівська міська територіальна громада готова до вакцинації від коронавірусу. Уже визначено пункти щеплення, сформовано мобільні бригади й складено списки людей, які першими отримають імунізацію. Також місто передбачило додаткові виплати для медиків, які залучені до вакцинації. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«На сьогодні в нас визначено 20 пунктів для 1-ї і 2-ї хвилі вакцинації: це, в основному, йдеться про медичних працівників. Ці пункти є в наших медичних установах — поліклініках, амбулаторіях. Ми сформували при кожній поліклініці по 10 мобільних бригад, куди входять лікар, дві медичні сестри і водій. Також ми передбачили кошти в бюджеті на додаткові виплати — по 10 тисяч гривень тим людям, які будуть займатися вакцинацією. Це важливо», — прокоментував Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також у Львові попередньо визначили великі стаціонарні пункти для подальших етапів вакцинації, адже вони мають мати три ізольовані зони: для очікування, безпосередньо щеплення й перебування після процедури.

«Для 3-ї і 5-ї фази вакцинації ми визначили 23 приміщення — це великі зали в районних адміністрація, клубах. Ми розуміємо, що ці зали мають мати три зони: очікування, вакцинації і спостереження. Ми регулярно проводимо наради зі всіма нашими керівниками медичних установ. Дякуємо рекомендації, які є, і якщо є потреба, Львів готовий першим приступати до вакцинації», — зауважив Андрій Садовий.

Загалом у Львові поки що дали згоду на щеплення 1466 осіб, які підлягають вакцинації на 1-му етапі.

«Маємо чіткі списки всіх медичних працівників, які мають працювати в мобільних групах, щодо їхньої готовності самим вакцинуватися, щоб показати приклад. Фактично, це 1466 працівників. 30% поки що вагаються, тому що дійсно, дискусії у нашій країні тривають. Але, маючи багато друзів в тому ж Ізраїлі, чесно скажу, там ті люди, які вагалися, йдуть і вакцинуються. Тому ми цей етап також в Україні пройдемо, тим більше, якщо керівник держави і міністр охорони здоров’я покажуть приклад. Якщо світ іде цією дорогою, то і нам також треба її пройти. Ми готові в тому розумінні, яке ми сьогодні маємо», — додав мер Львова.

Також мер припустив, що на подальших етапах вакцинації люди, зокрема старшого віку, будуть готові робити щеплення, адже розуміють важкість цієї недуги.

«Маємо інформацію по кожній поліклініці, тому що всі люди прикріплені до медичних установ. Люди які перехворіли, особливо люди старшого віку, складно переносили хворобу. Тому, думаю, що вони одні з перших підуть на вакцинацію, коли це буде потрібно. Тому що це дуже складна хвороба, я сам перехворів, і це перший раз в житті, коли я брав лікарняний. Я хворів у середині грудня, тому через 6 місяців, якщо потрібно, буду готовий вакцинуватися без проблем», — підсумував міський голова Львова Андрій Садовий.

Уся інформація про процес вакцинації в Україні доступна тут.

Обіцяють запис в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19 через Дію

Частіше госпіталізуємо молодих пацієнтів від 35 років у середньому та важкому стані, кисневозалежних, - медик

Після відпочинку на самоізоляцію: до «червоної» зони потрапило 80 країн

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів