Депутати ЛМР передбачили 18,5 млн. на профілактику й лікування стоматологічних недуг

15:45 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії Львівської міськради внесли зміни до її ухвали №2136 «Про затвердження Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Львова на 2017-2018 роки», прийнятої 29 червня 2017року.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Зокрема, збільшено фінансове забезпечення програми до 18,5 млн. грн., оскільки її виконавцями тепер є три стоматологічні установи. Ухвалу підтримали 59 депутатів. Як зазначено в інформаційній довідці до проекту ухвали, вкінці 2017 року комунальна 4-та стоматологічна поліклініка перетворилась в комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 4».

«Тому тепер виконавцями програми, окрім комунального некомерційного  підприємства «Стоматологічна поліклініка № 1» та госпрозрахункової стоматологічної поліклініки м. Львова, є ще й комунальне некомерційне підприємство «Стоматологічна поліклініка № 4», яка пройшла процес перетворення. Відтак, фінансове забезпечення програми на 2018 рік збільшили з 10,5 млн. гривень до 18,5 млн. гривень», – розповіли також у міськраді.

«Міська програма профілактики та лікування стоматологічних захворювань передбачає відшкодування з бюджету міста за надану стоматологічну допомогу пільговим категоріям населення і дітям. До видів стоматологічної допомоги, яка підлягає відшкодуванню, належить: невідкладна допомога до виведення з гострого стану усім мешканцям, незалежно від їх соціального статусу; всі види стоматологічної допомоги дітям до 17 років, а також профілактичний огляд, терапевтична та хірургічна стоматологічна допомога окремим категоріям населення», – нагадали у міськраді.

«До окремих категорій населення належать ветерани війни, у тому числі учасники бойових дій, інваліди війни, інваліди 1 і 2 групи, вагітні жінки, Почесні донори України, жінки, які мають статус Мати-героїня, члени сімей загиблих учасників АТО, пенсіонери. Тобто при їх зверненні в стоматполіклініку бюджет відшкодовує надану допомогу», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини