Британці побили рекорд з алкогольної і наркотичної залежності

21:45 1 вересня 2013 р.

  • 0

А в Україні з початку 2013 року, за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння відсторонена від управління більше восьми тисяч водіїв

У Великій Британії рівень алкогольної та наркотичної залежності - один з найвищих у Європі. Про це свідчить доповідь незалежного дослідницького центру Центр соціальної справедливості. Дослідники розкритикували британський уряд за нездатність адекватно відповісти на ситуацію, що погіршується, яка, з їхніх слів, веде до соціальної кризи.

Так, згідно з доповіддю, в Британії - один з найвищих рівнів залежності від опіатів, зокрема героїну. Дослідники також називають Британію центром нових синтетичних наркотиків, які в даний час легально продаються в інтернеті.

Також повідомляється, що в Англії за останні десять років подвоїлася кількість вступників до лікарні з проблемами, пов'язаними з вживанням алкоголю.

Як повідомлялося раніше, в Україні з початку 2013 року, за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння відсторонена від управління більше восьми тисяч водіїв.

Коментарі(0)

До теми

13:08 8 грудня 2019 р.

Бронхіальна астма не витримала бджоловжалювання, - перукарка зі Львова

Шість років Марія Гапаляк, яка працювала перукаркою, жила з інгалятором і таблетками. Лікарі поставили їй діагноз – бронхіальна астма. Менше, ніж за півроку, завдяки бджоловжалюванням, жінка видужала. Ремісія триває вже 9 років.

Рубрика: Медицина