96,6% хворих на «Covid-19» матимуть звичайну ГРВІ | Новини Львова

96,6% хворих на «Covid-19» матимуть звичайну ГРВІ

08:42 19 березня 2020 р.

  • 0

В Україні станом на 22:00 18 березня лабораторно підтверджено 16 випадків «Covid-19».

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 16 позитивних результатів на «Covid-19»: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1) області та Київ (2).

Отримано за сьогодні пацієнтів 51 та 103 контактні особи. За даними регіональних лабораторій протестовані за сьогодні методом ПЛР 6 зразків, усі - негативні.

Вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України досліджує не лише зразки людей, яким встановлено підозру, а і встановлених контактних осіб.

Загалом лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 640 зразків.

Більшість людей, що хворіють на новий коронавірус, переносять його, як звичайний ГРВІ. Власне, ця хвороба і є ГРВІ, але викликана невідомим раніше збудником.

Всесвітня організація охорони здоров'я оцінює летальність від «Covid-19» на рівні 3,4%. Але варто пам'ятати, що для 96,6% хворих ця недуга не матиме таких наслідків.

Коментарі(0)

До теми

13:52 9 липня 2020 р.

У Львові друга смерть діагностів COVID-19

Сьогодні зафіксована друга смерть у міському відділі Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу