8-ма міська лікарня Львова готова надавати допомогу хворим на коронавірус

16:45 23 березня 2020 р.

Львівська обласна інфекційна лікарня – єдина в місті, яка приймає хворих на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомили в понеділок, 23 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Водночас, є визначені міські лікарні – як базові другого рівня, які, в разі необхідності, також зможуть приймати таких хворих. Серед них – 8-ма міська клінічна лікарня, яка може надати спеціалізовану допомогу понад 100 хворим».

Головний лікар 8-ї міської лікарні Василь Обаранець зазначив: «Рішенням комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наша лікарня визначена як базова лікарня другого рівня надання спеціалізованої стаціонарної допомоги хворим з коронавірусом. Відповідно, ми готуємося, вживаємо необхідних заходів. На сьогодні лікарня повністю звільнена від хворих і переформатована.

Медик також запевнив: «Акцент робиться на тому, що зараз в палати, де не було кисню, дотягуємо кисень, весь персонал готується до роботи в епідеміологічному навантаженні – бо це для нас не властива функція. І найголовніше – забезпечуємо засобами індивідуального захисту персонал, який буде працювати з тими пацієнтами».

Василь Обаранець також розповів: «На сьогодні ми готові – 91 пацієнта можемо прийняти із забезпеченням кисню. Якщо встигнемо ще провести роботи, і кисень буде в кожній палаті, то до 110 пацієнтів зможуть отримати спеціалізовану допомогу. Загалом лікарня розрахована на важких хворих, які мають загрозу дихальної недостатності, з імовірністю переводу на штучну вентиляцію легень».

Головний лікар 8-ї міської лікарні також повідомив: «Хворі будуть відділені невідкладною допомогою на першому поверсі і реанімацією. І бригада, яка буде працювати – це 30 осіб, заходитиме з чистої половини в контаміновану, працюватиме чотири години, і тоді працівники по одному виходитимуть звідти, і заходитиме інша бригада. Режим роботи персоналу передбачається вахтовий. Тобто вони не будуть кожен день змінюватися, а прийдуть на тиждень по 3 бригади – тобто це 90 осіб: по 30 осіб на кожну бригаду. Тоді через тиждень знову прийде 90 осіб, і тоді ще третя бригада. Зараз виділили окремий корпус в мікрохірургії ока (на території лікарні) під місце, де працівники зможуть відпочити, поспати й поїсти».

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова повідомив, що, станом на ранок 23 березня, за результатами тестів, у двох пацієнтів обласної інфекційної клінічної лікарні підтвердили діагноз «коронавірус».

dailylviv.com

До теми

12:01 30 листопада 2020 р.

Зарплати медиків: в уряді повідомили - де і скільки

З 1 квітня змінився принцип фінансування для закладів спеціалізованої медичної допомоги. Лікарні уклали договори з НСЗУ і почали працювати за Програмою медичних гарантій. Тобто отримувати гроші за послугу, яку надали пацієнту, а не просто за наявність ліжок. Відповідно для закладу з’явилася мотивація бути привабливим для пацієнта, щоб надавати більше послуг, бо за пацієнтом приходять гроші.

Рубрика: Медицина

09:31 30 листопада 2020 р.

Майже 10 тисяч випадків COVID-19 в Україні за неділю

9 946 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 30 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 570 дітей та 360 медпрацівників.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу