8-ма міська лікарня Львова готова надавати допомогу хворим на коронавірус

16:45 23 березня 2020 р.

  • 0

Львівська обласна інфекційна лікарня – єдина в місті, яка приймає хворих на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомили в понеділок, 23 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Водночас, є визначені міські лікарні – як базові другого рівня, які, в разі необхідності, також зможуть приймати таких хворих. Серед них – 8-ма міська клінічна лікарня, яка може надати спеціалізовану допомогу понад 100 хворим».

Головний лікар 8-ї міської лікарні Василь Обаранець зазначив: «Рішенням комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наша лікарня визначена як базова лікарня другого рівня надання спеціалізованої стаціонарної допомоги хворим з коронавірусом. Відповідно, ми готуємося, вживаємо необхідних заходів. На сьогодні лікарня повністю звільнена від хворих і переформатована.

Медик також запевнив: «Акцент робиться на тому, що зараз в палати, де не було кисню, дотягуємо кисень, весь персонал готується до роботи в епідеміологічному навантаженні – бо це для нас не властива функція. І найголовніше – забезпечуємо засобами індивідуального захисту персонал, який буде працювати з тими пацієнтами».

Василь Обаранець також розповів: «На сьогодні ми готові – 91 пацієнта можемо прийняти із забезпеченням кисню. Якщо встигнемо ще провести роботи, і кисень буде в кожній палаті, то до 110 пацієнтів зможуть отримати спеціалізовану допомогу. Загалом лікарня розрахована на важких хворих, які мають загрозу дихальної недостатності, з імовірністю переводу на штучну вентиляцію легень».

Головний лікар 8-ї міської лікарні також повідомив: «Хворі будуть відділені невідкладною допомогою на першому поверсі і реанімацією. І бригада, яка буде працювати – це 30 осіб, заходитиме з чистої половини в контаміновану, працюватиме чотири години, і тоді працівники по одному виходитимуть звідти, і заходитиме інша бригада. Режим роботи персоналу передбачається вахтовий. Тобто вони не будуть кожен день змінюватися, а прийдуть на тиждень по 3 бригади – тобто це 90 осіб: по 30 осіб на кожну бригаду. Тоді через тиждень знову прийде 90 осіб, і тоді ще третя бригада. Зараз виділили окремий корпус в мікрохірургії ока (на території лікарні) під місце, де працівники зможуть відпочити, поспати й поїсти».

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова повідомив, що, станом на ранок 23 березня, за результатами тестів, у двох пацієнтів обласної інфекційної клінічної лікарні підтвердили діагноз «коронавірус».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:04 31 березня 2020 р.

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 645 випадків COVID-19.

Рубрика: Медицина

18:21 31 березня 2020 р.

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Упродовж останніх днів у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують пацієнтів з пневмонією або гострим респіраторним захворюванням. Наразі тестування зробили 131 пацієнту: позитивним тест виявився у 3 хворих.

Рубрика: Медицина

18:17 31 березня 2020 р.

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

У Львові продовжують тестувати на коронавірус працівників комунальних сфер міста, які вимушено контактують з великою кількістю людей, - водіїв громадського транспорту, соціальних працівників тощо.

Рубрика: Медицина

Останні новини

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

Е-сервіси Львівської області представлені на новому агрегаторі E-GOV

Якщо не надзвичайний стан, то двомісячний карантин

Продуктові ринки можна відкривати з дотриманням протиепідемічних заходів

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу