74 львів’ян захворіли на кір, – ЛМР

14:00 15 січня 2018 р.


Фото: зі сторінки Христини Процак в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді запевнили: «Питання про обмежувальні заходи у школах міста поки не розглядається».

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 15 січня, під час брифінгу: «Маємо на сьогодні 74 особи, які захворіли. З них 49 – це діти, але не всі шкільного віку. Будуть прийматись рішення, які будуть рекомендаційними для міської влади. Я вважаю, що дуже важливо, щоб діти мали добрий імунітет. Пропозиції, які лунають про те, щоб не впускати когось до школи, то діти усі за, вони б довго не ходили. Проте  вважаю, що і школи, і садочки мають працювати у звичному режимі. Ті школи, де є перевищений бар'єр, а на Сихові є одна школа, яка зараз на канікулах, де захворіли дев’ятеро дітей, і там ситуацію треба дослідити».

Андрій Садовий також зазначив: «Кожна людина може захворіти на ту чи іншу хворобу. Але якщо ти маєш добру імунну систему, якщо є добра профілактика, тоді організм поборює цю хворобу. 50 відсотків людей говорять, що щеплення має бути однозначно, а 50 відсотків – що є запитання. Тому великі дискусії. Тут ми на стороні здорового глузду. Кожна родина самостійно приймає рішення, як бути».

Міський голова також запевнив: «Завдання міста – забезпечити весь процес, тому садочки, школи, де діти вже вийшли з канікул, працюють. Школи, де ще є канікули, не працюють, зокрема, і школа на Сихові, де дев’ятеро хворих, там також канікули».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:07 25 вересня 2021 р.

У стаціонарах Львівщині зростає кількість пацієнтів з коронавірусом, - експертка з пульмонології

Зростає поступлення пацієнтів з коронавірусом у стаціонари. В основному – це невакциновані люди, які мають запущену супутню патологію: неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, а також проблеми з щитовидною залозою, онкологічні захворювання чи наявність вже перенесених.

Рубрика: Медицина

20:29 24 вересня 2021 р.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу