59 людей отруїлися у львівському ресторані

11:00 14 червня 2019 р.


Фото: 5.ua

Кількість отруєних у львівському ресторані «Червона Рута» збільшилась до 59-ти.

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України, де також розповіли, що восьмеро отруєних – неповнолітні.
«У стаціонарах перебувають 46 людей. Семеро з них – діти. Виписані семеро людей, у тому числі – одна дитина. На амбулаторному лікуванні – шестеро людей. Діагноз при звернені за медичною допомогою – гостра кишкова інфекція».

Фахівці з’ясували, що 8 червня в ресторані «Червона Рута» у Львові відбулися три святкування, зокрема – весілля, на якому були присутні 100 людей. Серед них захворіли 54. Натомість 9 червня на двох інших святкуваннях присутні 32 людини, з яких захворіли п’ятеро.

«За результатами лабораторних досліджень проведених бактеріологічною лабораторією відібраних під час виникнення спалаху ресторан «Червона рута» на вулиці Хуторівка, 26 у Львів із 21 відібраної проби харчових продуктів у п’яти взірцях висіяна «Salmonella enteritidis» (рулет курячий, печінка куряча, соус гірчичний,шашлик (свинний, риба фарширована), а в 16-х взірцях висіяні бактерії групи кишкової палички (рулет курячий, тістечко морквяно-імбирне, печінка куряча смажена, курка смажена, паштет курячий, майонез власного виробництва, соус гірчичний), (шашлик свинний, риба фарширована, печінка тушкована з яблуком, голубці з м’ясом і рисом, печериці фаршировані, качка фарширована, баклажанові рулети, печінкові рулети, печінка тушкована). Результати обстежених офіціантів ресторану – у трьох взірцях від двох осіб виявлено «St.aureus», – поінформували також у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України.

dailylviv.com

До теми

16:45 27 червня 2022 р.

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

Новонароджений Данилко народився із порушеним ковтанням. Після проведених обстежень у нього діагностували одну із найважчих вад розвитку – атрезія стравоходу. Хлопчик уже переніс кілька операцій, проте у майбутньому на нього чекає його головне оперативне втручання.

Рубрика: Медицина

14:12 17 червня 2022 р.

У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

Відомий американський кардіохірург Вільям Новік з командою Novic Cardiac Allience знову приїхав до Першого медоб’єднання Львова. За тиждень Вільям спільно з нашими кардіохірургами прооперував п’ятьох дітей.

Рубрика: Медицина

16:12 16 червня 2022 р.

У Львові залізничну лікарню роблять університетською клінікою: колектив - проти

У зверненні до міністра оборони трудовий колектив вважає, що майновий комплекс, який складається з трьох корпусів, планують розділити, передавши частину під університетську клініку, а частину - для продажу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу