290 дітей захворіли на Львівщині на кір

11:25 14 лютого 2018 р.


Фото: promin.cv.ua

Медики шпиталізували на Львівщині 224 людей, які захворіли на кір.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили середу: «Станом на 14 лютого в області на кір захворіли 412 осіб людей. Серед них – 290 дітей (згідно первинних діагнозів). Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення».

«В основному хворіють діти вікової групи від п’яти до дев’яти років. Серед захворілих дітей 74,6% не щеплені або отримали одне щеплення», – поінформували також в облдержадміністрації.

«З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 224 людей. Серед них –154 дитини. Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Спеціального лікування нема, тож медики закликають вакцинуватись», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:09 23 вересня 2020 р.

У Львові пропонують переглянути принцип діагностики ковіду

Керуватися самим лише показником ПЛР-тесту при діагностуванні цього захворювання – хибна практика. Адже точність тестування становить лише 80%. Відтак кошти йдуть повз лікарню і пацієнта. Ось чому в МОЗ мали би переглянути підхід до діагностування хвороби і видати медикам на місцях інші вказівки.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу