2062 дітей отримали у Львові впродовж трьох днів щеплення від кору, – ЛМР

15:35 18 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У суботу, 20 січня, кабінети щеплень працюватимуть в усіх у поліклініках міста з 9.00 до 15.00».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер «Впродовж трьох останніх днів, 15-17 січня, у Львові щеплення від кору зробили 2062 дітям. У понеділок, 15 січня, у поліклініках міста вакцинували 382 дитини, 16 січня – 704 дитини, 17 січня – 982 дитини. Батьки, які впродовж тижня не мали змоги звернутись до лікаря і вакцинувати дитину, можуть це зробити в цю суботу, 20 січня, прийшовши з дітками в поліклініку – кабінети щеплень працюватимуть в суботу з 9.00 до 15.00».

Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб зазначив: «Науковці говорять, що єдиним засобом, який може зупинити епідеміологічний процес, є вакцинація. Тому ми усіх закликаємо, в першу чергу, батьків, діти яких не вакциновані, або вакциновані один раз, обов’язково звернутись до сімейних лікарів, педіатрів, у кабінети щеплень, щоб зробити щеплення дітей. Якщо у вашої дитини одна вакцинація, треба звернутись і пройти другу вакцинацію, і ви отримаєте захист дитини від захворювання. Якщо дитина не була щеплена, треба звернутись, пройти перше щеплення, і через місяць пройти друге щеплення. Якщо ваша дитина не щеплена і перехворіла, то вакцинацію можна не робити, бо імунітет вже виробився».

«За інформацією Львівського міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на ранок сьогодні у Львові  зареєстровано 79 захворілих на кір, з них 58 – діти. У вівторок, 16 січня, міська комісія комісія ТЕБ і НС запропонувала вжити заходи, які дозволять локалізувати спалах кору у Львові, проте призупиняти навчання у школах та садочках не будуть», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини