14 людей шпиталізовані на Львівщині через отруєння

11:48 17 червня 2019 р.

  • 0
Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня

Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня
Фото: kam-crl.com.ua

16 червня до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про шпиталізацію до Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні пацієнтів, які харчувались ввечері 14 червня в ресторані «Озон» на вулиці Незалежності в Кам’янка-Бузькій.

Про це поінформували в понеділок, 17 червня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «За допомогою звернулися п’ятеро людей, у тому числі – дитина. Усіх їх шпиталізовано».

«16 червня за медичною допомогою у медичні заклади Львова звернулися дев’ятеро людей. Станом на сьому годину ранку 17 червня в стаціонарах знаходяться 14 людей, у тому числі – дитина. Стан шпиталізованих пацієнтів – середньої важкості», – повідомили також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:20 23 січня 2020 р.

У ЛОР визначилися з директором Львівської обласної лікарні відновного лікування

Сьогодні, 23 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради, на якій обрали переможцем на посаду директора Львівської обласної лікарні відновного лікування Андрія Голдуна.

Рубрика: Медицина

14:51 23 січня 2020 р.

Комісія ЛОР визначилася з директоркою Львівського перинатального центру

На посаду директора Львівського обласного перинатального центру обрали Марію Малачинську, яка зараз очолює Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення.

Рубрика: Медицина

14:15 23 січня 2020 р.

Львівська міськрада придбає медичне обладнання

Депутати Львівської міської ради погодили на пленарному засіданні сесії ЛМР закупівлю медичного обладнання для комунальних некомерційних підприємств і визначили умови та способи забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу