10 нових операційних кімнат у лікарні швидкої медичної допомоги Львова: за австрійським взірцем

21:48 1 квітня 2021 р.

У майбутньому в операційному блоці КЛШМД Львова має бути 30 сучасних операційних - на кожному поверсі по 10.

Днями КЛШМД завершили реконструкцію операційного блоку, обладнавши нові кімнати на 5-му поверсі за австрійським зразком. Тож загалом операційний блок лікарні тепер має 23 кімнати для операцій, проте згодом їх кількість планують збільшити до 36.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Ми були тут у листопаді минулого року, і я перший раз почув амбітну мету: з 17 операційних зробити 36. Це вимагає часу. Я був здивований, бо пан Самчук чітко сказав, що декілька місяців, і блок буде готовий. Ми сьогодні приїхали і бачимо, що тут все готове. Це прекрасний подарунок для львів'ян — 10 відремонтованих нових, сучасних операційних. Скоро тут будуть проводити надскладні операції. Це коштом і бюджету міста, і завдяки допомозі благодійників.

Сьогодні унікальний період в історії нашого міста, коли на медицину ми витрачаємо достатньо багато коштів, бо цього вимагає час. Цього року ми сотні мільйонів будемо використовувати на медицину. Наша мета — щоб об"єднання львівських медичних установ, яке ми створюємо, увійшло у ТОП-200 медичних установ світу, щоб ми мали найвищий рівень надання медичних послуг", — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Зокрема, нові операційні кімнати відкрили на 5-му поверсі операційного блоку лікарні. Раніше там було декілька операційних, але тут провели масштабну реконструкцію, обладнавши нові кімнати, з новою системою кисневого забезпечення, опалення та кондиціонування.

До кожної нової операційної кімнати є окремий вхід з коридору, але водночас між усіма кімнатами є переходи, що дозволяє хірургам переходити на інші операції або ж робити так звані поєднувані операції. Також є сучасні спільні мийки для лікарів. Загалом ці операційні обладнали за австрійським зразком. Загальна вартість облаштування операційних кімнат — близько 23 млн грн, з яких 17 млн грн скерували з міського бюджету.

«Зараз ці операційні домиють, покварцують, довеземо ще деяке обладнання, і запускаємо їх в роботу. Загалом плануємо створити 36 операційних, бо багато пацієнтів звертається за допомогою. За останній рік у нас кількість операцій зросла на 50% по деяких нозологіях, і до 200% по хірургічному профілю. Тому операційні нам дуже потрібні.

Раніше тут було старе обладнання. Зараз повністю завезені нові операційні столи і лампи, нове лапароскопічне обладнання, встановили автоматизовані розсувні двері, для миття рук зробили автоматичне водовідведення. Тобто все радикально змінили на нове і сучасне", — зауважив керівник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Також операційні кімнати є на 2-му та 4-му поверхах операційного блоку лікарні, і їхню кількість згодом також планують збільшити. Тобто загалом в операційному блоці має бути 30 сучасних операційних: на кожному поверсі по 10. А ще 6 операційних буде в окремих відділеннях: по 2 операційні у кардіохірургічному відділенні, відділенні трансплантології та урологічному відділенні.

Ремонт операційного блоку лікарні розпочали всередині липня минулого року.

Планові хірургічні втручання призупинено. Лише ургенція: інфаркти, інсульти, травми,- головний лікар

У лікарні швидкої допомоги Львова розгортають сотні нових ліжок для хворих на Covid-19 (відео)

Лікарям з України та Білорусі дозволили працювати у Польщі

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу