Земляки завітали з вертепом до львівських десантників

10:00 10 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook».

Дійство з веселою колядою тривало у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді близько години.

На сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook» повідомили напередодні: «За сприянням начальника Львівського будинку офіцерів Віталія Провозіна до львівських десантників завітав у пункті постійної дислокації вертеп. Серед учасників вертепу – парафіяни села Суховоля Львівської області, яких згуртував отець Ігор. Разом із дорослими у вертепі брали участь і діти. Святим Миколаєм у вертепі був Віталій Провозін».

Отець Ігор розповів: «Слова та костюми готували завчасно. Незважаючи на те, що діти вже не вперше виступають з Вертепом, було відчутне їхнє хвилювання, адже виступають перед воїнами славетної 80 окремої десантно-штурмової бригади».

«Дійство з веселою колядою тривало близько години. Учасники вертепу закликали шанувати віру в Бога, любов до своїх батьків та рідної землі. По завершенні вертепу за зворушливе дійство десантники подякували учасникам вертепу та подарували дітям солодощі», – поінформували також на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини