За найкращий проєкт СІЗО у Львові дадуть кілька тисяч доларів

15:45 21 травня 2021 р.

У Львові триває Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

«Територія, призначена для будівництва, розташована у периферійній зоні міста, проте вона має сформований містобудівний контекст. Метою конкурсу є розроблення проєктної пропозиції образного вирішення комплексу, що гармонійно розташується в існуючому середовищі та відповідатиме сучасним тенденціям архітектури пенітенціарних закладів. 

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

На території СІЗО, окрім корпусів для ув'язнених, передбачається медичний блок, спортивний зал, їдальня, та окремі прогулянкові зони для чоловіків, майданчики для занять спортом тощо. Проектоване середовище повинно сприяти реабілітації ув’язнених, з метою недопущення повторного вчинення злочинів», - зазначають в управлінні архітектури та урбаністики.

Основними концептуальними завданнями конкурсу є:

- розробити пропозицію образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд, що гармонійно розташується в існуючому середовищі;

- розробити проектну пропозицію, що відповідатиме сучасним тенденціям та вимогам архітектури пенітенціарних закладів та задаватиме нові європейські стандарти для закладів відбування покарань в Україні;

- запроєктувати середовище, що сприятиме реабілітації ув’язнених, з метою недопущення повторного вчинення злочинів та забезпечуватиме гідні умови перебування громадян, що відбувають покарання.

ЛМР хоче, щоб проєктований об'єкт повинен стати взірцем закладів пенетенціарної служби та задавати нові європейські стандарти для закладів відбування покарань в Україні. 

Основні терміни конкурсу:

- 06.06.2021 р., 17.00 год. — останній термін реєстрації учасників Конкурсу.

- 25.06.2021 р., 17.00 год. — останній термін подачі конкурсних проектів.

- 28.07-09.07.2021 р. — підготовка та проведення засідання журі, визначення переможців конкурсу.

До участі в конкурсі запрошуються вітчизняні сертифіковані архітектори з досвідом проектування подібних об'єктів громадських об'єктів. Призовий фонд конкурсу складає 260 тис. грн, а проектна пропозиція, що переможе у конкурсі, стане основою для розроблення проекту комплексу СІЗО. 

 

 

 

dailylviv.com

До теми

20:45 20 червня 2021 р.

В австрійських стайнях на Львівщині відбувся культурно-дипломатичний захід

19 червня у Судовій Вишні, що неподалік Львова, відбувся культурно-дипломатичний захід під назвою «Леся – 150. Мрійниця, вершниця». Його головна ідея: показати постать поетеси Лесі Українки через призму її грузинського десятилітнього періоду життя і творчості.

Рубрика: Культура

12:41 17 червня 2021 р.

Миколаївську фортецю пообіцяли не перетворювати на кар'єр

Частину Миколаївської фортеці вже кілька років різні зацікавлені особи пробують перетворити на піщаний кар’єр. Щоб зберегти пам’ятку, ЛОДА ще на початку року ініціювала в стислі терміни завершити формування всієї облікової документації на складові частини комплексу.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу