Відсьогодні Львів теж буде «Європейською столицею культури 2016»

13:20 9 травня 2016 р.

Внутрішній дворик Ратуші на площі Ринок у Львові

Внутрішній дворик Ратуші на площі Ринок у Львові
Фото: pizzatravel.com.ua

У понеділок, 9 травня, з 17.00 у внутрішньому дворику Ратуші на площі Ринок відбудеться інавгурація титулу «Європейська столиця культури 2016» у Львові.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Цього року Львів розділяє разом з Вроцлавом титул «Європейська столиця культури».  У квітні відбувся Львівський місяць у Вроцлаві, де була представлена насичена різноманітна культурна програма. Зокрема, у рамках Львівського місяця впродовж 30 днів Вроцлав відвідали близько 300 українських митців – поетів, прозаїків, режисерів, музикантів, кураторів, художників, перформерів та інтелектуалів з різних сфер. В програмі місяця були концерти, дискусії, літературні зустрічі, майстер-класи, виставки, перфоманси, освітні розваги для дітей та кінопокази.

Українська частина проекту відбудеться у Львові в травні-грудні 2016 року, і запрезентує міжнародні мистецькі проекти та акцентує для львів’ян зв’язок Львова і Вроцлава та доручення нашого міста до титулу європейської столиці культури. Фактично, 9 травня планується Інавгурація титулу «Європейська столиця культури 2016» у Львові як старт заходів в рамках програми «Європейська столиця культури» у нашому місті.

У програмі інавгурації: виступ Юрія Андруховича та гурту Karbido, польських груп «Piotr Baron Quartet», «Daga Dana», а також «Львівської Школи джазу» та сучасної музики, та представлення фільму про Львівський місяць у Вроцлаві. Гостями інавгурації будуть директор програми «Європейська столиця культури 2016» Кшиштоф Май, керівник програмної команди «Європейська столиця культури 2016» Домініка Кавалеровіч і керівник департаменту культури уряду Вроцлава Ярослав Брода».

dailylviv.com

До теми

20:01 28 січня 2022 р.

На Львівщині створять інтерактивну карту місць, які будуть привабливі для кінозйомок

Сьогодні відбулась робоча зустріч представників кінокомісії при Львівській облдержадміністрації з керівництвом Трускавецької міської ради та організаторами кінофестивалю «Корона Карпат».

Рубрика: Культура

18:34 25 січня 2022 р.

На Львівщині у громадському транспорті заборонена російська попса: пасажири поскаржаться на 112

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області діє обмеження на використання аудіовізуальних творів російських артистів у громадському транспорті.

Рубрика: Культура

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу