Відкрито Пластовий рік у Львові: 400 новаків

16:49 17 вересня 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні, 17 вересня, у Львові, у Парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького, урочисто відкрили Пластовий рік 2023.

Про це повідомили пресслужби ЛМР і ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Це – традиційний щорічний урочистий захід початку нового Пластового року після активного таборового літа. Цьогоріч він проходить під гаслом: «Де би не були, повернемось сюди».

У відкритті пластового року взяли участь 1500 пластунів – це лише частина спільноти. Вступили цьогоріч до скаутської організації у Львівській області близько 400 дітей. Попереду на пластунів чекає осінньо-зимовий сезон вишколів і внутрішніх занять

Від імені громади міста мер Андрій Садовий вручив подяки трьом пластунам Львівської міської молодіжної громадської організації «Станиця Львів Пласту – Національної скаутської організації України». За відданість національній ідеї і пластовим ідеалам, реалізацію важливих ініціатив, активну волонтерську діяльність задля потреб української армії подяки отримали: пластунка-сеньйорка Марта Гореча, старшопластунка гетьманська вірлиця Зоряна Геник та старшопластун Остап Жовківський.

Серед подій відкриття Пластового року – активні теренові змаги для найменших учасників та благодійний ярмарок для збору коштів на потреби військових.

Пласт відкриває перший поверх Вишкільного центру у Винниках і анонсує благодійний забіг з Майдану

У Львові урочисто відзначили річницю першої пластової присяги (відео, оновлено)

Пластунам Львівщини подякували і підтримали на майже 1,5 млн грн

У Львові присягатимуть пластуни

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів