Вертеп зі Львова колядував на фронті у бійців 103 бригади тероборони

19:17 15 січня 2023 р.

Фото до новини

Колядники з Першого приватного молодіжного вертепу Львівської громади завітали до військовослужбовців 103 окремої бригади Сил територіальної оборони для того, щоб привітати захисників із святом Різдва.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Учасниками вертепу є волонтери, представники мережі молодіжних просторів "ТВОРИ" та інших молодіжних організацій Львова, департаменту міської агломерації ЛМР, організатори інтелектуальних ігор Smart Time.

"Окрім коляди і різдвяного вертепу молоді люди привезли бійцям бригади гостинці. Військовослужбовці бригади, які сьогодні захищають країну далеко від рідних домівок, змогли відчути справжній дух українських різдвяних свят.

Командир бригади полковник Валерій Курко від імені особового складу подякував колядникам за візит: «Дякую вам за сміливість бути тут, добрий намір вітати захисників. Для бійців надзвичайно важливо відчути справжній дух свят, який для багатьох асоціюється саме з вертепом та колядкою. Це ще одне нагадування про те, що навіть тут вони у себе вдома і тут вони борються за її майбутнє».

Перший приватний молодіжний вертеп впродовж різдвяних свят колядував у домівках львів’ян та збирав кошти на потреби ЗСУ",- йдеться в повідомленні.

Тероборонівці зі Львівщини стали Миколаями у прифронтових населених пунктах

У Львові освятять шопку для військових: куди поїде

22 тонни апельсинів отримали військові Львівщини від грецьких благодійників: як розподілять

Хто і як годує 103-ю окрему бригаду Сил Тероборони ЗСУ (відео)

103-тя бригада подякувала всім волонтерам і меценатам та порадила, як знезброїти шахраїв

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини