Українці вперше офіційно відзначають День батька

09:00 16 червня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

У неділю, 16 червня, в Україні вперше офіційно відзначається День батька.

Про це повідомили сьогодні в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «Свято було встановлено указом Президента від 18 травня 2019 року «з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей...».

«День батька в Україні – доволі молоде свято, проте у світі його відзначають вже півстоліття. З'явилося воно у США в 1910 році й відзначали його спочатку 19 червня», – поінформували також в агенції новин.

«Ініціаторкою цього зворушливого родинного свята була жінка – місіс Додд з міста Спокан у штаті Вашингтон. Таким чином вона хотіла висловити вдячність власному батьку Вільяму Смарту, який після смерті дружини, котра померла після шостих пологів, виховав самотужки шістьох дітей.  Чоловік був ветераном громадянської війни, сім’я мешкала на фермі в Арканзасі», – розповіли також в «Укрінформі».

«У 1972 році День батька став національним святом. А відзначати його стали в третю неділю червня», – dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 4 грудня 2019 р.

У Львові буде конкурс молодих вокалістів

15-20 грудня за ініціативи Львівської національної філармонії у Львові триватиме конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Рубрика: Культура