Українці вперше офіційно відзначають День батька

09:00 16 червня 2019 р.

  • 0
  • 618


Фото: ukrinform.ua

У неділю, 16 червня, в Україні вперше офіційно відзначається День батька.

Про це повідомили сьогодні в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «Свято було встановлено указом Президента від 18 травня 2019 року «з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей...».

«День батька в Україні – доволі молоде свято, проте у світі його відзначають вже півстоліття. З'явилося воно у США в 1910 році й відзначали його спочатку 19 червня», – поінформували також в агенції новин.

«Ініціаторкою цього зворушливого родинного свята була жінка – місіс Додд з міста Спокан у штаті Вашингтон. Таким чином вона хотіла висловити вдячність власному батьку Вільяму Смарту, який після смерті дружини, котра померла після шостих пологів, виховав самотужки шістьох дітей.  Чоловік був ветераном громадянської війни, сім’я мешкала на фермі в Арканзасі», – розповіли також в «Укрінформі».

«У 1972 році День батька став національним святом. А відзначати його стали в третю неділю червня», – повідомили також в агенції новин «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:20 23 липня 2019 р.

У Шевченківському гаю Львова завершують облаштування паркової зони

Міський голова Львова оглянув хід виконання робіт з будівництва Інформаційно-освітнього центру та парковки в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького на вулиці Чернеча Гора (Шевченківському гаю).

Рубрика: Культура

  • 0
  • 573

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу