У центрі Львова буде центр дозвілля людей похилого віку | Новини Львова

У центрі Львова буде центр дозвілля людей похилого віку

13:45 31 січня 2020 р.

  • 1


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення про передачу приміщень на вулиці Коперника, 16 на баланс Львівського міського територіального центру.

Про це повідомили в п’ятницю, 31 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що міський територіальний центр створить на вулиці Коперника центр денного дозвілля для людей похилого віку. Він стане уже 10 таким центром у Львові, де дідусі та бабусі поважного віку активно та цікаво проводять свій час разом з однолітками.

Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів: «Зараз приступатимуть до проектних робіт, оскільки приміщення потребують ремонту. Площа приміщень – 87 квадратних метрів. Хочемо зробити дуже якісний центр в центральній частині міста, щоби наші громадяни похилого віку мали місце для зустрічі, спілкування, різних ігор і проведення різних заходів. Приміщення дуже нам підходить, оскільки воно не виходить на вулицю, а у двір, і має досить гарний зал, в якому, звісно, потрібно робити ремонтні роботи і реконструкцію.

Чиновник також зазначив: «Нам це приміщення передають, тому ми одразу приступаємо до проектних робіт. Сподіваюся, що ми якнайшвидше цього року відкриємо цей Центр, і він буде зразком для інших міст, як потрібно працювати з нашими поважними громадянами. У таких Центрах намагаються врахувати усі побажання, вподобання, зацікавлення та пропозиції підопічних. Тому формують групи за інтересами: адже є люди, які хочуть побувати на прогулянці, подихати свіжим повітрям, для когось найкраще дозвілля – екскурсії історичними місцями, музеями чи церквами й монастирями, але є й такі, для кого найкращий відпочинок – активні заняття, різноманітні конкурси, спортивні заходи.

Як інформував «ЩЛ», у Львові влаштували вечірку людей поважного віку.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Пенсіонер

22:41 31 січня 2020 р.

Відповісти

Коли починається "поважний вік", хто знає?

До теми

15:17 9 липня 2020 р.

У Львові створили 220 книжок шрифтом Брайля для дітей

Наступного тижня усі дитячі бібліотеки Львова отримають нові книги, надруковані шрифтом Брайля: 17 міських, 2 обласні бібліотеки Львова, а також Львівська спецшкола-інтернат № 100 для незрячих дітей.

Рубрика: Культура

Останні новини

Підніметься рівень води у річках басейнів Сяну і Дністра

Зі Львова до Анталії вилетіли 276 пасажирів

У Польщі збільшать штрафи за порушення правил дорожнього руху до 5 тис злотих

Не випустили до Польщі дуборуба

У львівському аеропорті відкриють лабораторію для перевірки на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу