У центрі Львова буде центр дозвілля людей похилого віку

13:45 31 січня 2020 р.

  • 1


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення про передачу приміщень на вулиці Коперника, 16 на баланс Львівського міського територіального центру.

Про це повідомили в п’ятницю, 31 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що міський територіальний центр створить на вулиці Коперника центр денного дозвілля для людей похилого віку. Він стане уже 10 таким центром у Львові, де дідусі та бабусі поважного віку активно та цікаво проводять свій час разом з однолітками.

Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів: «Зараз приступатимуть до проектних робіт, оскільки приміщення потребують ремонту. Площа приміщень – 87 квадратних метрів. Хочемо зробити дуже якісний центр в центральній частині міста, щоби наші громадяни похилого віку мали місце для зустрічі, спілкування, різних ігор і проведення різних заходів. Приміщення дуже нам підходить, оскільки воно не виходить на вулицю, а у двір, і має досить гарний зал, в якому, звісно, потрібно робити ремонтні роботи і реконструкцію.

Чиновник також зазначив: «Нам це приміщення передають, тому ми одразу приступаємо до проектних робіт. Сподіваюся, що ми якнайшвидше цього року відкриємо цей Центр, і він буде зразком для інших міст, як потрібно працювати з нашими поважними громадянами. У таких Центрах намагаються врахувати усі побажання, вподобання, зацікавлення та пропозиції підопічних. Тому формують групи за інтересами: адже є люди, які хочуть побувати на прогулянці, подихати свіжим повітрям, для когось найкраще дозвілля – екскурсії історичними місцями, музеями чи церквами й монастирями, але є й такі, для кого найкращий відпочинок – активні заняття, різноманітні конкурси, спортивні заходи.

Як інформував «ЩЛ», у Львові влаштували вечірку людей поважного віку.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Пенсіонер

22:41 31 січня 2020 р.

Відповісти

Коли починається "поважний вік", хто знає?

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

Останні новини

ГУ ДСНС на Львівщині попередило про погіршення погодних умов

Львівський апеляційний суд зобов’язав повернути землю в комунальну власність

На Львівщині затримали завантажений деревиною «КамАЗ»

Племінниця Козловського поверне Львову вкрадену ділянку на вулиці Липинського

На Львівщині – 22 мільйонери

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу