У центрі Львова буде центр дозвілля людей похилого віку

13:45 31 січня 2020 р.

  • 1


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення про передачу приміщень на вулиці Коперника, 16 на баланс Львівського міського територіального центру.

Про це повідомили в п’ятницю, 31 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що міський територіальний центр створить на вулиці Коперника центр денного дозвілля для людей похилого віку. Він стане уже 10 таким центром у Львові, де дідусі та бабусі поважного віку активно та цікаво проводять свій час разом з однолітками.

Начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів: «Зараз приступатимуть до проектних робіт, оскільки приміщення потребують ремонту. Площа приміщень – 87 квадратних метрів. Хочемо зробити дуже якісний центр в центральній частині міста, щоби наші громадяни похилого віку мали місце для зустрічі, спілкування, різних ігор і проведення різних заходів. Приміщення дуже нам підходить, оскільки воно не виходить на вулицю, а у двір, і має досить гарний зал, в якому, звісно, потрібно робити ремонтні роботи і реконструкцію.

Чиновник також зазначив: «Нам це приміщення передають, тому ми одразу приступаємо до проектних робіт. Сподіваюся, що ми якнайшвидше цього року відкриємо цей Центр, і він буде зразком для інших міст, як потрібно працювати з нашими поважними громадянами. У таких Центрах намагаються врахувати усі побажання, вподобання, зацікавлення та пропозиції підопічних. Тому формують групи за інтересами: адже є люди, які хочуть побувати на прогулянці, подихати свіжим повітрям, для когось найкраще дозвілля – екскурсії історичними місцями, музеями чи церквами й монастирями, але є й такі, для кого найкращий відпочинок – активні заняття, різноманітні конкурси, спортивні заходи.

Як інформував «ЩЛ», у Львові влаштували вечірку людей поважного віку.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Пенсіонер

22:41 31 січня 2020 р.

Відповісти

Коли починається "поважний вік", хто знає?

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура