У підземному переході на площі Митній замість торговельних павільйонів буде мистецька галерея

12:59 12 березня 2021 р.

Фото до новини

Відповідальними за демонтаж тимчасових торговельних павільйонів на пл. Митній визначили комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» спільно з Личаківською районною адміністрацією.

Таку ініціативу мер Львова Андрій Садовий озвучив на засіданні виконкому під час розгляду питання про демонтаж торговельних павільйонів у підземному переході на площі Митній.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Маємо рішення суду. Думали, що підприємець добровільно здійснить демонтаж, однак ні. Тому беремо відповідальність на себе. Опісля подумаємо, яким чином привести цей підземний перехід до нормального стану», — зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Відтак міський голова запропонував облаштувати в переході мистецьку галерею для молодих художників. «Ми вкладаємо великі кошти в громадський простір поруч. Тому треба переговорити з авторами цього проєкту — компанією „Рутенія“, щоб вони також дали свою думку щодо переходу, і ми зробили там класний мистецький простір», — зазначив Андрій Садовий.

Відповідальними за демонтаж тимчасових торговельних павільйонів на пл. Митній визначили комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» спільно з Личаківською районною адміністрацією. Вони повинні провести необхідні роботи впродовж 60 днів.

Нагадаємо, зараз тривають роботи з капітального ремонту території між вул. В. Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів і облаштування там нового громадського простору. Відповідно до історичного контексту, рів планують наповнити водою, яка рухатиметься по колу.

У Львові моніторингові групи складають адмінпротокол за порушення карантинних заходів з другого разу, - ЛМР

Готель на Пекарській у Львові закоркує вулицю

Суд у Львові дозволив компанії родини Гагалюків будувати дохідний житловий комплекс замість адмінофісного

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів