«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

15:50 24 березня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Про це, як повідомили у вівторок, 24 березня, в «Укрінформі», йдеться у відеозверненні CEO Gastroli.ua Ростислава Кулика, котрий зазначив: «Кожен бізнес у такий складний час повинен бути не на словах, а на ділі корисним і практичним. Наша ключова компетенція вже майже 15 років – організовувати концерти та продавати на них квитки. Ми це робимо професійно і якісно, і саме зараз, як це не дивно, настав час організувати концерт і продати на нього квитки, – концерт під назвою «Антиконцерт», який немає ні дати, ні часу, ні місця, ні артиста, але дає можливість придбати квиток у нас на сайті. І це не просто квиток, а ваш благодійний внесок. Адже всі кошти, виручені з продажу цих квитків, ми будемо передавати на боротьбу з коронавірусом».

Для того, щоб долучитися до цієї ініціативи, необхідно придбати квиток за посиланням, зробити його скріншот і викласти у своїй соцмережах із хештегом #Антиконцерт.

Як інформував «ЩЛ», на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебувають із підозрою на коронавірус 40 пацієнтів.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу