У Львові вперше за п'ять останніх років виступав Ансамбль танцю України імені Павла Вірського

12:06 29 квітня 2014 р.


Фото: Євген Кравс / «День»

Уславлений колектив показав у на сцені Національного академічного театру опери і балети імені Соломії Крушельницької нову двогодинну програму »Їм аплодує весь світ».

До Львова у рамках всеукраїнського концертного туру прибув Ансамбль танцю України імені Павла Вірського і показав у на сцені оперного театру нову двогодинну програму «Їм аплодує весь світ». Напередодні туру генеральний директор, художній керівник колективу, Герой України, народний артист, лауреат Шевченківської премії, професор, академік та колишній львів’янин Мирослав Вантух розповів:

«Виступи для свого народу – це найкращі і найцікавіші для нас гастролі! –– На жаль, такі гастролі відбувають не часто… У Львові зі ми виступали давно – років п’ять тому. Загалом же, за 23 роки незалежності України мали лише кілька схожих гастрольних виїздів, але вони не охоплювали всієї України. Для порівняння: у США ми були вже 11 разів, по три місяці щоразу – і щоразу у залах не було де яблуку впасти. Тому цей тур Україною для нас – дуже бажаний. Коли їздимо світом, то, завдяки нам, світ дізнається, що таке Україна. А зараз я звертаюся до українців: «Хто не знає, що таке Україна, – подивіться концерт Ансамблю імені Павла Вірського!».  

Повідомляючи про це сьогодні, 29 квітня, кореспондент газети «День» Тетяна Козирєва додає, що попереду у гастрольному графіку колективу – Ужгород, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Харків, Чернігів та Біла Церква. Також ансамбль цього року гастролюватиме і за кордоном – у Польщі, Франції та Грузії.

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу