У Львові відновили Черешневий гай

19:28 11 квітня 2019 р.

  • 0
  • 903


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 11 квітня, в парку «Знесіння» відбулася толока з відновлення Черешневого гаю.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Учасники акції мали змогу долучитися до прибирання території, а також підготувати та висадити саджанці черешні. Толока була приурочена до 150-річчя з дня народження Климентія Шептицького».

Координатор екологічної ініціативи «Чисте місто» Олег Котис зазначив: «Для акції «Відновлення Черешневого гаю, закладеного Климентієм Шептицьким», було придбано 50 саджанців черешні чорно-пірамідальної та 20 літрів препарату на основі мікоризи для приживлювання саджанців. До благодійної акції долучилося близько 100 студентів з різних вишів та 15 мешканців, які з 10:00 до 12:00 прибирали територію парку «Знесіння», зібравши близько 600-700 кілограмів сміття, й копали ями для саджанців».

«Додатково долучились крім співорганізаторів – студенти Лісотеху і Академії ветеринарної медицини. Об 11:30 до Акції доєднались 40 старшокласників з п’яти шкіл Львова. Вони разом із студентами мікоризували саджанці і посадили їх в грунт, забивши стовпці поряд із молодими деревами», – поінформував також Олег Котис

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:45 24 червня 2019 р.

У Львові масштабно відзначать День молоді

Львівська обласна державна адміністрація спільно із молодіжними громадськими організаціями організують 30 червня День молоді Львівщини.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 648

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу