У Львові відкрили мотузковий парк

15:28 6 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки «Мотузковий парк «LaZanka» у парку «Знесіння» у «Facebook»

Заступник директора регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Мар'яна Задорожна запевнила: «Є спеціально навчені інструктори, які видаються людям спеціальне спорядження, перед заходом проводиться інструктаж і відповідно супроводжують».

«Сьогодні, 6 липня, у парку «Знесіння» відбулася презентація мотузкового парку «Лазанка», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Заступник директора регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Мар'яна Задорожна розповіла: «У травні відкрилися дві канатні лінії. Це є дитяча лінія на висоті півтора метра, середні на висоті чотири метра і в червні була запущена екстремальна лінія на висоті сім метрів. Це є найбільший мотузковий парк «LaZanka» у Львові. Це перший такий показовий об’єкт у регіональному ландшафтному парку «Знесіння», з якого ми розпочали його розвиток. Є спеціально навчені інструктори, які видаються людям спеціальне спорядження, перед заходом проводиться інструктаж і відповідно супроводжують. У наших подальших планах доставляти додаткові атракціони. Мотузковий парк «LaZanka» є сезонним і працюватиме до 1 листопада».

Мотузковий парк – це комплекс мотузкових перешкод для дітей і дорослих, розташованих на висоті від одного до семи метрів. Всі маршрути відрізняються за рівнем складності і призначені для проходження як дорослими, так і дітьми від трьох років. «LaZanka» – прекрасне місце для сімейного відпочинку, тут усі охочі знайдуть море розваг і пригод. Організатори розповіли:

«На висоті, прямо в кроні дерев, ви зможете випробувати всю палітру емоцій – від страху до захоплення, спробувати свої сили на по-справжньому екстремальних перешкодах, а головне – просто отримати море задоволення. Саме у «LaZanka» є змога відчути себе справжнім мандрівником, долаючи канатні переправи, або ж просто насолодитися красою пейзажів парку «Знесіння».

Наші співробітники індивідуально підходять до кожного клієнта, намагаються зробити кожне відвідування мотузкового парку незабутнім. При цьому, на відміну від багатьох інших екстремальних розваг, мотузковий парк «LaZanka» дозволяє задіяти будь-яку кількість учасників, віком від трьх років, без будь-якої спеціальної підготовки і навичок, а також – дає можливість розвиватися не тільки фізично, а й морально, відкриваючи нові грані можливого».

Для гарантування безпеки відвідувачів використана «безперервна страховка», яка виключає можливість самовільного та неадекватного використання страхувального спорядження. Принцип дії полягає в об'єднанні всіх страхувальних тросів в єдину систему, по якій пересувається спеціальний страхувальний пристрій.

Таким чином від відвідувача не вимагається ніяких додаткових дій при проходженні маршруту. Відвідувач кріпиться до страховки на самому старті маршруту, переходячи з одного етапу на інший, йому не потрібно від’єднувати карабіни з страхувальних петель, єдиним місцем, де учасник може від'єднатися від страхувальної системи, є фініш.

Мотузковий парк «LaZanka» – включає в себе: «Дитячу» лінію – знаходиться на висоті одного метра від землі, для дітей від трьох років, яка включає в себе вісім етапів і закінчується Zip-Line (швидкісний спуск по канату ) 25 метрів; «Universal» лінію – чотири метри від землі, для підлітків ростом більше 140 сантиметрів та дорослих, яка включає в себе вісім етапів і закінчується Тарзанкою;«Extreme» лінію – п’ять-сім метрів від землі, для досвідчених екстремалі, яка включає дев’ять етапів і закінчується «Zip-Line» (швидкісний спуск по канату) 62 метри».

dailylviv.com

До теми

13:37 4 березня 2021 р.

Володимиру Івасюку - 72, на цвинтар прийшли львів'яни

Сьогодні, 4 березня, виповнюється 72 роки від дня народження композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Володимира Івасюка. У Львові на Личаківському кладовищі спільною молитвою та покладанням квітів вшанували пам’ять видатного композитора.

Рубрика: Культура

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу