У Львові відкрили інтерактивну різдвяну шопку, яку створив лідер фольк-рок гурту Joryj Kłoc

20:12 24 грудня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 24 грудня, на площі Ринок перед входом в Ратушу відкрили авторську інтерактивну різдвяну шопку. До відкриття долучилась громадська діячка, дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова та автор самої шопки, лідер фольк-рок гурту Joryj Kłoc, Антон Лубій.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Ми сьогодні відкриваємо нашу шопку. Майже тисячу років тому св. Франциск придумав зробити таку інсталяцію для людей, щоб вони відчули, побачили, як народжується Ісус Христос. Відкриття шопки, вертеп, дощ — це підштовхує нас до того, щоб ми трохи стишились в нашому буремному, швидкому житті і пережили тиху радість та любов Божу», — сказала Катерина Кіт-Садова.

Сценка шопки складається із п’яти двометрових фігур, вирізьблених із тополі, які розмальовували діти зі Львова.

«Я сьогодні вперше присутній при відкритті шопки, хоча створив її ще 7 років тому. Почав її створювати як майстер-клас біля головної ялинки: тоді за 13 днів було створено 5 біблійських фігур. Всі люди могли це бачити. Через рік мені запропонували поставити ці фігури на площі Ринок, тож тоді я вже доробив будиночок та решту персонажів (трьох царів ми різьбили разом з дітьми просто тут, під Ратушею). Ця шопка для міста вийшла дуже теплою, світлою та інтерактивною. Дуже класно, що в таку пору ця шопка творить різдвяне диво для львів'ян, для гостей міста», — розповів Антон Лубій.

До урочистого відкриття шопки долучився гурт KYRBASY.

Відтепер всі охочі продовж різдвяного періоду зможуть зайти всередину, роздивитись чи зробити фото.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів