У Львові розпочався просто неба фестиваль писанок

12:54 1 квітня 2018 р.


Фото: unian.ua

Цьогорічний фестиваль писанок просто неба триватиме на площі Музейній до 15 квітня

На площі Музейній у центрі Львова  розпочався VIII щорічний фестиваль писанок. На спеціальних стендах презентовано понад 70 півметрових авторських писанок, до створення яких долучилися як професіонали, так і аматори.

Зокрема, на площі Музейній представлені писанки, присвячені Тарасу Шевченку, львівському трамваю (відсилає нас до пісні «Піккардійської терції»), з абстрактними мотивами та традиційні – із геометричним розписом. Декілька писанок дійсно велетенські – заввишки в метр.

Організатор цієї експозиції Христина Невінська розповіла: «На фестивалі цього року є 65 півметрових писанок, та сім метрових. Чотири писанки ми присвятили культурним діячам Львова. Зокрема, писанка з трамваєм присвячена «Пікардійській терції». Дуже багато є тематичних писанок».
Фестиваль писанок – подія, яка має на меті представити писанку не лише як традиційний Великодній символ, а й як «Art-«об’єкт. Писанка, як символ весняного відродження природи відома багатьом народам світу, однак саме на фестивалі кожен з відвідувачів зможе по-новому відкрити для себе цей Великодній символ.

Фестиваль писанок триватиме до 15 квітня. Під час нього відбуватимуться цікаві майстер-класи: з декорування вербових гілочок, з розпису писанок, зі створення великодніх свічок ручної роботи та зі створення ляльки-мотанки.

Про це повідомили сьогодні, 1 квітня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

12:22 19 жовтня 2021 р.

Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище

“Нове життя старих речей, або модний апсайклінг з турботою про середовище” - освітня онлайн-програма з метою популяризації принципу усвідомленого підходу до моди та відповідального ставлення до споживання предметів одягу, взуття, аксесуарів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу