У Львові розпочався Міжнародний музичний марафон пам'яті Василя Сліпака

22:18 30 червня 2017 р.

Василь Сліпак на фронті

Василь Сліпак на фронті
Фото: wz.lviv.ua

Рідні й друзі Василя Сліпака з України, Франції, Польщі вшановують річницю його загибелі у зоні бойових дій на Донбасі звуками тихої музики.

У Львові на Личаківському цвинтарі біля могил, де поховані українські бійці, серед яких – оперний співак Василь Сліпак, звучала сьогодні, 30 червня, органна музика. Саме звуками тихої музики рідні та друзі Василя Сліпака з України, Франції, Польщі вшановують річницю його загибелі у зоні бойових дій на Донбасі. Спеціально на цвинтар привезли орган і на ньому зіграла польська органістка Барбара Швідерська.

Міжнародний марафон пам’яті Василя Сліпака триватиме у Львові до 1 липня. Соліст Паризької опери Василь Сліпак загинув під час бою від кулі снайпера 29 червня 2016 року, воюючи у складі Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», відтак, буув похований на Личаківському цвинтарі. Герой України Василь Сліпак був уродженцем Львова, навчався в консерваторії.

Про це повідомило сьогодні, 30 червня, «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу