У Львові реставрують храм святого Климентія Шептицького

13:00 17 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові розпочалися реставраційні роботи з відновлення фасадів храму святого Климентія Шептицького на вулиці Кривоноса.

Про це повідомили в четвер, 17 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Роботи виконує ТзОВ «Володар Маркет». Вартість робіт, згідно з договором, – 3,6 млн. гривень з міського бюджету Львова.

Начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенк зазначила: «Храм імені Блаженного Климентія Шептицького є унікальним. Цей храм був тюрмою і був страшенно занедбаний. Це була майже руїна. Те, що вдалося зробити сьогодні з його відновлення – це заслуга отця Себастьяна і прихожан храму. До робіт з відновлення долучилося і долучається місто. За кошти міського бюджету у сумі 3,5 млн. грн. торік було проведено ремонт даху храму. Зараз ми розпочали реставрацію фасадів. Плануємо відреставрувати усі фасади і провести гідроізоляцію. Об’єм робіт великий, тому роботи будуть завершені наступного року».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 21 січня 2020 р.

У Львові відбудеться екуменічна молитва

У середу, 22 січня, о 19.00 у Гарнізонному храмв святих апостолів Петра і Павла на вулиці Театральній, розпочнеться щорічна екуменічна молитва за єдність християн та мир в Україні

Рубрика: Культура

14:45 21 січня 2020 р.

У львівському Будинку офіцерів пропонують створити осередок просвітництва

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся листом до міністра оборони України Андрія Загороднюка щодо поширеної в ЗМІ інформації про продаж будівлі Будинку офіцерів на вулиці Театральній, 22.

Рубрика: Культура