У Львові будуть освітлені 11 церков, пам’ятник і телевежа

18:00 10 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові будуть освітлені 11 церков, пам’ятник Королю Данилу й телевежа.

Про це повідомили у вівторок, 10 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли. Що освітлення дев’ятьох масштабних об’єктів вже завершили. Орієнтовний бюджет виконання робіт – два мільйони гривень. Зокрема, вчора завершили освітлення церкви Вознесіння Господнього.

Директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко зазначив: «Львів багатий своєю архітектурою. Ми до кінця року плануємо підсвітити визначні будівлі, які раніше мали освітлення, проте втратили його з тих чи інших причин, тим самим возвеличуючи ту красу, якою багатий Львів».

На сайті міськради також оприлюднили перелік об’єктів, які будуть освітлені. Як інформував «ЩЛ», перлини Львівщини претендують на нагороди міжнародного конкурсу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:50 24 березня 2020 р.

«Антиконцерт» у Львові збиратиме кошти на протидію коронавірусу

Львівська компанія «Gastroli.ua», яка займається організацією концертів та продажем квитків на концерти, фестивалі, театральні вистави та інші події, у часи карантину в Україні ініціює «Антиконцерт», кошти з проданих квитків на який спрямують для боротьби з коронавірусом.

Рубрика: Культура

20:14 22 березня 2020 р.

Волонтери погасили марку «Домівки», яку Львів збудував біля лінії фронту

Сьогодні, 22 березня, керівник доброчинного проєкту «Тризуб Дентал», капітан запасу Ігор Ященко та волонтер Василь Мезенцев погасили марки, які були випущені з нагоди офіційного відкриття «Домівки» – міжконфесійного духовного осередку для захисників України (церкви святої Анни) в Карлівці у Донецькій області. За 18 кілометрів від лінії фронту.

Рубрика: Культура

13:32 22 березня 2020 р.

COVID-19 почався з Італії?

Коронавірус міг з'явитися в Італії ще до китайської спалаху.

Рубрика: Культура