У Львові будуть освітлені 11 церков, пам’ятник і телевежа

18:00 10 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові будуть освітлені 11 церков, пам’ятник Королю Данилу й телевежа.

Про це повідомили у вівторок, 10 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли. Що освітлення дев’ятьох масштабних об’єктів вже завершили. Орієнтовний бюджет виконання робіт – два мільйони гривень. Зокрема, вчора завершили освітлення церкви Вознесіння Господнього.

Директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко зазначив: «Львів багатий своєю архітектурою. Ми до кінця року плануємо підсвітити визначні будівлі, які раніше мали освітлення, проте втратили його з тих чи інших причин, тим самим возвеличуючи ту красу, якою багатий Львів».

На сайті міськради також оприлюднили перелік об’єктів, які будуть освітлені. Як інформував «ЩЛ», перлини Львівщини претендують на нагороди міжнародного конкурсу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 17 січня 2020 р.

Управління культури Львівської міськради отримало нову начальницю

Начальницею управління культури Львівської міської ради призначили кандидатку мистецтвознавства, кураторку, викладачку, дослідницю українського діаспорного мистецтва та громадську діячку Христину Береговську.

Рубрика: Культура

15:59 16 січня 2020 р.

Влодка Кауфмана і Тараса Прохаська – на здобуття Шевченківської премії

Інститут стратегії культури висунув на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка митця Влодка Кауфмана з проєктом «Бесіда» (номінація «Візуальне мистецтво»), а Мистецька рада «Діалог» – Тараса Прохаська зі збіркою есеїв «Так, але…» («Література»).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу