У львівському Парку культури не буде «Дзвіночка»

15:00 5 квітня 2019 р.


Фото: varianty.lviv.ua

У п’ятницю, 5 квітня, на засіданні виконкому міськради ухвалили рішення «Про списання з балансу ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького» основних засобів».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда пояснила на засіданні виконкому: «Пропонуємо до списання дитячий атракціон «Дзвіночок» 1986 року. Він вже не підлягає ні ремонту, ні подальшій експлуатації. Взагалі термін експлуатації атракціонів становить 10 років».

«Експертним висновком було підтверджено непридатність до подальшого використання атракціону «Дзвіночок», який більше 30-ти років функціонував у Парку культури. Відтак, атракціон демонтують та здадуть на металобрухт. Натомість, на місці «Дзвіночка» встановлять новий атракціон «Летюча машина», на який нещодавно було оголошено тендер», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:00 24 січня 2022 р.

У Львові туристи з України вже не просять гіда переходити на російську мову

Згідно з мораторієм на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області, на території Львівщини під час проведення екскурсій, діють обмеження на використання російської мови. Виняток - екскурсії для туристів з іноземних країн.

Рубрика: Культура

13:19 24 січня 2022 р.

У Львові талановитий артист державного підприємства став заслуженим

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського №27/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» чотирьох діячів культури Львівщини відзначили державними нагородами.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу