У ЛМР запланували відреставрувати 35 балконів

12:20 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко запевнила: «Цього року заплановано відреставрувати 35 балконів у будинках, які є пам’ятками архітектури».

Начальник відділу охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко повідомила сьогодні, 1 лютого: «У 2018 році плануємо відремонтувати 35 балконів. Це чотири балкони в будинку №6 на вулиці Рутковича, балкон у будинку №4
на вулиці Курбаса, два балкони в будинку №10 на вулиці Листопадового Чину, чотири балкони в будинку №4 на вулиці Генерала Чупринки, шість балконів у будинку №4а на вулиці Фредра й шість у будинку №4 на вулиці Фредра, 4, шість балконів у будинку №1 на вулиці Галицькій, три балкони в будинку №44 на вулиці Коперника й три балкони в будинку №35 на вулиці Бандери».

«Будуть продовжені роботи з реставрації наріжного балкону у будинку №52 на вулиці Генерала Чупринки, які були розпочаті минулого року. Це дуже складний об’єкт, багато елементів балкону було втрачено. Роботи виконує підрядна організації ПП «Оберіг-Груп» на замовлення управління охорони історичного середовища ЛМР. Вартість робіт – один мільйон 300 тисяч гривень», – поінформувала також Лілія Онищенко.

«У планах на цей рік – ремонт фасадів у будинках №9 на вулиці Підвальній, №5 на вулиці Грушевського, №2 на вулиці Винниченка, №11 на вулиці Саксаганського, №№6-7 на площі Міцкевича, №4 на вулиці Шевченка, 4 та консервація і реставрація руїни «Високого Замку». Щодо сакральних споруд, то вже опрацьовано проектно-кошторисну документацію і визначено підрядників для ремонту даху і вітражів у Домініканському собору, даху костелу святого Казимира, та ремонту огорожі (муру) Митрополичих садів собору святого Юра», – розповіла також Лілія Онищенко.

«Цього року продовжаться ремонтно-реставраційні роботи в церквах святого Миколая, святих апостолів Петра і Павла, Параскеви П’ятниці й святої Трійці. Продовжаться й розпочаті минулого року роботи з реставрації «Криниці з левами» на вулиці Коперника», – запевнила також Лілія Онищенко.

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу