У ЛМР запланували відреставрувати 35 балконів

12:20 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко запевнила: «Цього року заплановано відреставрувати 35 балконів у будинках, які є пам’ятками архітектури».

Начальник відділу охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко повідомила сьогодні, 1 лютого: «У 2018 році плануємо відремонтувати 35 балконів. Це чотири балкони в будинку №6 на вулиці Рутковича, балкон у будинку №4
на вулиці Курбаса, два балкони в будинку №10 на вулиці Листопадового Чину, чотири балкони в будинку №4 на вулиці Генерала Чупринки, шість балконів у будинку №4а на вулиці Фредра й шість у будинку №4 на вулиці Фредра, 4, шість балконів у будинку №1 на вулиці Галицькій, три балкони в будинку №44 на вулиці Коперника й три балкони в будинку №35 на вулиці Бандери».

«Будуть продовжені роботи з реставрації наріжного балкону у будинку №52 на вулиці Генерала Чупринки, які були розпочаті минулого року. Це дуже складний об’єкт, багато елементів балкону було втрачено. Роботи виконує підрядна організації ПП «Оберіг-Груп» на замовлення управління охорони історичного середовища ЛМР. Вартість робіт – один мільйон 300 тисяч гривень», – поінформувала також Лілія Онищенко.

«У планах на цей рік – ремонт фасадів у будинках №9 на вулиці Підвальній, №5 на вулиці Грушевського, №2 на вулиці Винниченка, №11 на вулиці Саксаганського, №№6-7 на площі Міцкевича, №4 на вулиці Шевченка, 4 та консервація і реставрація руїни «Високого Замку». Щодо сакральних споруд, то вже опрацьовано проектно-кошторисну документацію і визначено підрядників для ремонту даху і вітражів у Домініканському собору, даху костелу святого Казимира, та ремонту огорожі (муру) Митрополичих садів собору святого Юра», – розповіла також Лілія Онищенко.

«Цього року продовжаться ремонтно-реставраційні роботи в церквах святого Миколая, святих апостолів Петра і Павла, Параскеви П’ятниці й святої Трійці. Продовжаться й розпочаті минулого року роботи з реставрації «Криниці з левами» на вулиці Коперника», – запевнила також Лілія Онищенко.

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу