У ЛМР запланували відреставрувати 35 балконів

12:20 1 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко запевнила: «Цього року заплановано відреставрувати 35 балконів у будинках, які є пам’ятками архітектури».

Начальник відділу охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко повідомила сьогодні, 1 лютого: «У 2018 році плануємо відремонтувати 35 балконів. Це чотири балкони в будинку №6 на вулиці Рутковича, балкон у будинку №4
на вулиці Курбаса, два балкони в будинку №10 на вулиці Листопадового Чину, чотири балкони в будинку №4 на вулиці Генерала Чупринки, шість балконів у будинку №4а на вулиці Фредра й шість у будинку №4 на вулиці Фредра, 4, шість балконів у будинку №1 на вулиці Галицькій, три балкони в будинку №44 на вулиці Коперника й три балкони в будинку №35 на вулиці Бандери».

«Будуть продовжені роботи з реставрації наріжного балкону у будинку №52 на вулиці Генерала Чупринки, які були розпочаті минулого року. Це дуже складний об’єкт, багато елементів балкону було втрачено. Роботи виконує підрядна організації ПП «Оберіг-Груп» на замовлення управління охорони історичного середовища ЛМР. Вартість робіт – один мільйон 300 тисяч гривень», – поінформувала також Лілія Онищенко.

«У планах на цей рік – ремонт фасадів у будинках №9 на вулиці Підвальній, №5 на вулиці Грушевського, №2 на вулиці Винниченка, №11 на вулиці Саксаганського, №№6-7 на площі Міцкевича, №4 на вулиці Шевченка, 4 та консервація і реставрація руїни «Високого Замку». Щодо сакральних споруд, то вже опрацьовано проектно-кошторисну документацію і визначено підрядників для ремонту даху і вітражів у Домініканському собору, даху костелу святого Казимира, та ремонту огорожі (муру) Митрополичих садів собору святого Юра», – розповіла також Лілія Онищенко.

«Цього року продовжаться ремонтно-реставраційні роботи в церквах святого Миколая, святих апостолів Петра і Павла, Параскеви П’ятниці й святої Трійці. Продовжаться й розпочаті минулого року роботи з реставрації «Криниці з левами» на вулиці Коперника», – запевнила також Лілія Онищенко.

Про це повідомили сьогодні, 1 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу